Moda męska wiosna 2023: Najnowsze trendy i stylizacje

Trendy w modzie męskiej, Trendy wiosenne

Wiosna to czas przejściowy między zimą a latem, a wraz z nią przychodzą nowe trendy i stylizacje. W modzie męskiej wiosna 2023 nie będzie inna – zobaczmy, co nas czeka!

1. Trendy kolorystyczne

Wiosna 2023 przyniesie powrót do klasycznych kolorów, takich jak granat, khaki, beż i biały. Dodatkowo, modne będą również pastele, takie jak róż, mięta i błękit.

2. Stylizacje casualowe

Wiosna 2023 będzie czasem na luz i wygodę – zwracamy uwagę na stylizacje casualowe. Modne będą przede wszystkim dżinsy, t-shirty i sneakersy, które można zestawić z kurtką skórzaną lub jeansową.

3. Klasyczne marynarki

Marynarki to jeden z najważniejszych elementów garderoby męskiej. W sezonie wiosenno-letnim 2023 powróci trend na klasyczne marynarki – proste, z jednym lub dwoma guzikami, w kolorze granatu lub beżu.

4. Oversize

Kolejnym trendem modowym wiosny 2023 będzie oversize. Odzież oversize może być bardzo wygodna, a jednocześnie dodaje stylu. Modne będą przede wszystkim oversize’owe bluzy, kurtki i spodnie.

5. Vintage i retro

W modzie męskiej wiosna 2023 będzie czasem na vintage i retro. Najmodniejsze będą stylizacje z lat 70. i 80., a więc garnitury w paski, koszule z dużymi kołnierzami i kurtki w stylu bomber.

6. Akcenty militarnie

Moda męska wiosna 2023 przyniesie również trend militarystyczny. Modne będą kurtki i spodnie w kolorze khaki, z dużymi kieszeniami i zamkami błyskawicznymi.

7. Kombinezony

Kombinezony to kolejny trend modowy, który powróci w sezonie wiosna-lato 2023. Modne będą przede wszystkim kombinezony z lekkiej tkaniny, takie jak lniane lub bawełniane, w kolorze beżu lub granatu.

8. Lekka odzież sportowa

Wraz z nadejściem wiosny, warto pomyśleć o lekkiej odzieży sportowej. Modne będą przede wszystkim t-shirty i spodnie dresowe, które można zestawić z kurtką sportową.