Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Znaczenie kamieni szlachetnych kamieni dla wszystkich z osób

Menu

Cyrkon to idealny odpowiednik brylantu, jest do niego ogromnie podobny a często nie sposób go rozróżnić od drogiego diamentu, acz cyrkon ma na pewno większy połysk. Zazwyczaj kamień ów jest bezbarwny, jednak występuje też w innych kolorach. Cyrkon nie jest kamieniem występującym w naturze, ale jest sztucznie produkowany. Kiedy ten przepiękny syntetyczny kamień zostaje oprawiony w srebro albo złoto jego cena rośnie i stanowi on za każdym razem cudną, dającą niewiarygodny błysk ozdobę.
brylat idealny dla kobiet
Author: MAURO CATEB
Source: http://www.flickr.com
Szafir jest to kamień, jaki w wielu swych tonach niebieskiego a także błękitu posiada ogromne pokłady mądrości i jest "wszechwiedzącym" kamieniem. Będzie doskonałym symbolem nieskończoności, nieśmiertelności, opóźnia procesy starzenia się nie jedynie ciała, ale także ducha. Osoby cierpiące na niewyspanie powinny posiadać w swej biżuterii szafir, bowiem on łagodzi stany lękowe, zwiększonej nerwowości, a także braku snu. Bez wątpienia aktywuje niewiarygodną siłę, ponieważ wspomaga w niwelowaniu wszelakich chorób psychicznych. Ludzie, którzy wybierają szafir na swój talizman, posiadają wspaniały związek bazujący na zasadach partnerskich oraz wzajemnym zaufaniu.


Tenże magiczny kamień może być świetnym towarzyszem dla ludzi darzących się uczuciem, zakochanych. Prócz wielu swoich niebieskich zabarwień, które winny mieć osoby szczególnie spod znaku: Ryb oraz Strzelca szafir występuje również w kolorach: żółtym, najlepszym dla Wagi, Bliźniąt jak też Panny, ale również pomarańczowym, specjalnym odcieniu dla znaku Byka. Szafiry w każdych odcieniach prześlicznie prezentują się oprawione w białe, żółte złoto bądź srebro. Są kapitalną dekoracją wszelkich pierścionków, naszyjników, kolczyków, a także bransoletek.
Możesz je zobaczyć tutaj: http://www.gemeo.pl/szablon2/page/14-Szafir-.html

Cytryn. Bez powątpiewania należy rzec, że cytryn to kamień, z którego bije, emanuje niebywale pozytywna energia, jaka nie tylko pomaga uzdrowić ludzkie ciało, ale również i jego ducha. Pewnym z takich czarownych kamieni jest cytryn, talizman, jaki oprawiony w srebro albo złoto stanowi doskonałą biżuterię dla każdej damy, ale w szczególności jest przeznaczony dla ludzi spod znaku: Wodnika, Bliźniąt, Panny oraz Lwa. Cytryny możecie pooglądać tutaj: http://www.gemeo.pl/page/17-Cytryn.html.
Wszystkie te kamienie nabędziemy w hurtowni kamieni szlachetnych.