Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Zmiany, które zupełnie odmieniają

Menu

Dziś zmienić wygląd można na wiele sposobów, najbardziej jednak efektowne zmiany dają zmiany, które zupełnie odmieniają. Wykorzystuje się do tego celu rozmaite triki, jednym z nich jest przedłużanie za krótkich włosów. Jeżeli wybieramy się na ważną imprezę bądź spotykanie z osobami, na których musimy zrobić jak najlepsze wrażenie, warto pomyśleć o przedłużeniu włosów – o ile oczywiście swoje własne mamy krótkie.

Przedłużanie realizuje się najczęściej poprzez doczepianie włosów – zazwyczaj cieniutki pasemek, które mogą być – adekwatnie do konkretnej metody - albo doklejane do włosów naturalnych za pomocą cieniutkich silikonowych taśm, albo za pomocą małych metalowych obrączek, metalowych tulejek czy też przy użyciu wosku. Rzecz jasna metod jest co najmniej kilka. To jaką wykorzystamy zależy przede wszystkich od rodzaju naturalnych włosów – jak bardzo są krótkie, czy są wysuszone, czy z kolei przetłuszczają się, jak również od ich grubości i łamliwości. Dlatego nim zdecydujemy się na konkretną metodę powinno się dogłębnie poznać zastosowanie każdej z nich, a także ich wady i zalety.

Fachowe dopinanie włosów polega na takim ich doczepieniu, żeby cała fryzura wygląda naturalnie, a miejsca doczepienia nie były widoczne. Ważne jest również aby wybrana metoda nie niszczyła naszych włosów, na co może wpływać chociażby używanie wysokich temperatur (np. w przypadku wosku). W cenie są także rozwiązania, które umożliwiają kilkukrotne użycie tych samych pasemek, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa włosów. Z kolei ci, którzy chcieliby szybko zmienić swój wygląd zwrócą uwagę na te metody, dzięki którym błyskawicznie można doczepić włosy. Dla takich osób najodpowiedniejszą metodą będą mikroringi, czyli wymienione już wcześniej metalowe obrączki. Jest to szybka, a równocześnie względnie tania metoda, stąd też jest zadaje się najbardziej znana. Do tańszych metod dopinania włosów można zaliczyć też metodę clip on/off, a więc kosmyki włosów mocowane za pomocą klipsów.

Uważasz, że ten tekst jest ciekawy? Jeżeli tak, kliknij tutaj - ten tekst (https://13tattoo.pl/) publikuje zbliżone informacje, one też są warte zainteresowania.

Jednakże przy tej metodzie włosy mogą nie trzymać się mocno i istnieje ryzyko ich przesuwania się.

Niezależnie od tego na jaką metodę się zdecydujemy, powinniśmy pamiętać o skutecznej pielęgnacji dopinanych włosów.