Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Zalety i wady lamp typu angel eyes, w jakich sytuacjach ich montaż jest opłacalny

Menu

Każdy samochód wyposażony jest w montowane seryjnie lampy. Inżynierowie przeważnie, bo niestety nie jest to regułą, zaprojektowali je w taki sposób, aby przy użyciu przewidzianych żarówek mogły właściwe oświetlać drogę. Oprócz tego lampy, zwłaszcza z przodu, stanowią spójną całość karoserii samochodu. Lecz niektórzy kierowcy nie są do końca zadowoleni ze swoich lamp i zaczynają eksperymentować. Niektórzy posuwają się z tymi pomysłami trochę zbyt daleko, bo przykładowo instalują reflektory, jakie nie spełniają warunków technicznych.
samochód
Author: Alexander Nie
Source: http://www.flickr.com
Takie pojazdy w wielu przypadkach nie przechodzą obowiązkowych badań technicznych, a w przypadku kontroli policyjnej właściciel może stracić dokumenty auta. Inni ograniczają się jedynie do montażu soczewkowych lamp z ringami, jakie mogą nadać pojazdowi bardziej sportowego, zadziornego wyglądu. Tego typu lampy popularnie nazywane angel eyes są dość popularne pośród osób lubiących tuning, dostępne są do wielu modeli samochodów, w tym także starszych sprzed kilkunastu lat.
Na naszym rynku swoje produkty oferuje parę firm sprzedających vectra angel eyes - . Lampy te będą miały swoich gorących zwolenników, ale też co pewien czas będą się pojawiać jakieś negatywne opinie w ich temacie. Na pewno wszystkie dostępne u nas w sklepach prelude angel eyes są z homologacją, więc da się je legalnie zakładać we wszystkich autach, bez niebezpieczeństwa,
samochód
Author: bertknot
Source: http://www.flickr.com
że w razie kontroli policyjnej będą z tego tytułu jakieś problemy - więcej informacji. Lampy te wykorzystują typowe żarówki drogowe i nie będą wymagać żadnych innych zabiegów czy konieczności podłączania jakiś układów.

W praktyce ich montaż będzie się ograniczać do wyjęcia starych reflektorów, przykręcenia nowych i podłączenia przewodów zasilających. O ile pod względem funkcjonalności i samego świecenia opinie użytkowników są różne, o tyle niewątpliwym ich plusem będzie wygląd.

Przejdź do opisu, który umieściliśmy pod tym linkiem oraz czytaj więcej ładowarki do samochodów elektrycznych na ten temat, który najwidoczniej Cię zaciekawił. Nie wahaj się!

Świecące nocą pierścienie każdemu samochodowi nadadzą drapieżnego wyglądu, jeżeli dodatkowo wraz z wymianą lamp będą szły inne prace tuningowe, to można będzie uzyskać rzeczywiście ciekawą stylistykę.