Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Zabudowy samochodów dostawczych, kontra przyczepy podłodziowe - a wiec, najwspanialsze ułatwienia do transportowania drogowego

Menu

Potrzebujesz przetransportować łódeczkę drogą nie wodną, lecz uliczną? To pomyśl o przyczepce podłodziowej! A być może chcesz przetransportować coś kosztownego w samochodzie dostawczym i jesteś zmuszony to w dobry sposób zabezpieczyć? Jeśli tak, to zabudowa dla takiego samochodu będzie doskonałym rozwiązaniem dla twojego problemu!
Zabudowy samochodzików, a szczególnie zabudowy samochodów dostawczych bywają niewiarygodnie ważnym kawałkiem, kiedy transportujemy jakąś cenną rzecz, co jest zmuszona zostać dobrze zabezpieczone.
samochód
Author: DiamondBack Truck Covers
Source: http://www.flickr.com
Zwykle do tego rodzaju samochodów (dostawczych), stosuje się zarówno skrzyniowych jak również kontenerowych zabudowań, często również wytwarzanych na osobiste zamówienie klienta. Wyposażenie tego typu zabudowań to między innymi: ramy stalowe albo z aluminium, aluminiowe burty w zabudowach skrzyniowych, wysokiej jakości izotermy wewnątrz zabudowie kontenerowej, albo zrobione z aluminium osłony przeciwrowerowe oraz tak dalej.
Jeżeli chodzi o przyczepy podłodziowe, to są one skierowane bardziej do transportowania łodzi drogą naziemną, czyli naszym własnymi rodzimymi ulicami - rekomendowane przyczepy podłodziowe. Jest to wyjątkowy rodzaj przyczep, które można przypiąć do samochodziku - dla wielu osobników pasjonujących się łodziami maja możliwość kojarzyć się z wózkami rodzaju: wózek-pochylnia, jednak jest to jakaś inna rzecz. Wózki-pochylnie przydają się tylko i wyłącznie do spuszczania łodzi do wody.



Warto napomknąć, iż jeszcze w latkach osiemdziesiątych transportowanie łódeczki było niewiarygodnie łatwe ze względu na faktu, iż nie potrzeba było tego rejestrować. Od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiąt drugiego roczku każda przyczepa musi mieć dowód że jest zarejestrowana.