Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/hebemoda.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/hebemoda.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in yellowed_preprocess_page() (line 80 of /var/www/vhost/hebemoda.pl/sites/all/themes/yellowed/template.php).
  • Notice: Trying to get property of non-object in yellowed_preprocess_page() (line 90 of /var/www/vhost/hebemoda.pl/sites/all/themes/yellowed/template.php).
  • Notice: Trying to get property of non-object in yellowed_preprocess_page() (line 101 of /var/www/vhost/hebemoda.pl/sites/all/themes/yellowed/template.php).

Z jakiego powodu warto inwestować w nieśmiertelne klasyki

Menu

Moda co chwila się zmienia. Widzi to każdy z nas. Istnieją jednak takie części garderoby, które od kilku dekad wciąż są na topie, choć ewoluują w swojej formie, dostosowując się do dzisiejszych trendów. Oto parę nieśmiertelnych części garderoby, które dobrze jest posiadać w szafie.

Przede wszystkim są to markowe dżinsy. Nie ma osoby, do której nie dałoby się dobrać odpowiedniego modelu. Ponadto są to spodnie, które w połączeniu ze szpilkami lub gustownymi balerinami czy białą koszulą, mają też swoje eleganckie oblicze. Wygodne, praktyczne i towarzyszące nam od wielu, wielu lat.

odzież
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
T-shirt już dawno temu przestał być kojarzony ze sportowym charakterem. Zwłaszcza koszulki męskie przestały być jedynie bawełnianym podkoszulkiem, a zaczęły być niejako billboardami. Za pomocą T-shirtów ludzie niejako porozumiewają się z otoczeniem wyrażając swą indywidualność, prezentują swoje poglądy oraz zainteresowania. Ich unikalne wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością tkanin i trwałością druku powodują, iż T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Wspaniale podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.

Skórzana kurtka to kolejny podstawa w szafie osób interesujących się modą. Warto skusić się na jej zakup, ponieważ nie zawiedzie nas nigdy. Odnajdzie się zawsze, wszędzie i o każdej porze roku. Wie o tym najlepiej ikona stylu Kate Moss, która ze skórzanej kurtki uczyniła swój znak
obuwie damskie
Author: foeoc kannilc
Source: http://www.flickr.com
rozpoznawczy. Modelka uwielbia bawić się modą więc w jej garderobie oprócz szpilek znajdują się kalosze Huntery, które nosi z niebywałą gracją i wygląda w nich oszałamiająco - .



Te hippisowskie, nieśmiertelne buty są wręcz uwielbiane przez miłośników najnowszych trendów na festiwalach rockowych i ulicach polskich miast. W połączeniu z ciepłymi ocieplaczami bardzo dobrze spisują się o każdej porze roku. Nie dziwi więc, że te rozpoznawalne na całym świecie, modne, funkcjonalne buty w ciekawych kolorach cieszą się dużą popularnością i posiadają tak wielu zwolenników.