Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Wszystko na temat męskiej biżuterii

Menu

Obecnie srebrną biżuterię noszą tak damy, jak również mężczyźni. Biżuteria męska jest z reguły grubsza jak też wygląda na bardziej wytrzymałą, natomiast biżuteria damska jest przeważnie bardzo cienka i drobna.


Naszyjniki srebrne męskie w większości wypadków zrobione są ze srebra 925 i z chirurgicznej stali.
Mężczyźni mogą wybierać sobie przeróżne sploty wisiorków oraz adaptować je do swych upodobań i garderoby. Tak samo jest w wypadku bransolet. Bransoletki srebrne męskie noszą tylko nieliczni mężczyźni. Wkładają je mężczyźni, jacy pragną zademonstrować jak bardzo są prestiżowi, a również chcą udowodnić swoją klasę. Bransoletki srebrne męskie osiągalne są w rozmaitych modelach, dzięki czemu niechybnie każdy odnajdzie coś dla siebie. Na niektórych bransoletach możemy nawet wygrawerować indywidualny tekst, jaki przypominał będzie do kogo ta bransoletka przynależy. Obecnie produkowane są także bransoletki magnetyczne, które zapina się za pomocą magnesu.


pielęgnacja


Srebrna biżuteria jest bardzo piękna, stąd po męski łańcuszek sięgnie również niejeden dojrzały mężczyzna. Z tego względu, iż coraz to więcej mężczyzn ją nosi, robi się ona coraz bardziej modna a w sklepach jest istotnie ogromny wybór. Mężczyźni nie poprzestają tylko na noszeniu srebrnych zegarków albo spinek przypinanych do mankietów. Należy dobierać biżuterię gustownie, a więc nie wolno mieszać typów tej biżuterii.
Jeżeli pan posiada już srebrny zegarek, to warto do tego dokupić męski łańcuszek zrobiony ze srebra i srebrne spinki, dlatego że srebro nie może mieszane być na przykład ze złotem.