Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Wiosna oraz lato to czas, kiedy chętnie spędzamy każdą wolną chwilę na świeżym powietrzu.

Menu

Słoneczna i ciepła pogoda zachęca do rozmaitego rodzaju zabaw pod chmurką, a wspólny piknik to doskonała okazja, żeby lepiej poznać sąsiadów.

Pyszne jedzenie

matka z córką, piknik, natura
Author: Otmuchów
Source: Otmuchów
Piknik zwykle kojarzy się z pysznym jedzeniem na świeżym powietrzu. Jeśli w wybranej przez nas lokalizacji nie ma stolików z ławkami, tak samo dobrze sprawdzą się koce rozłożone na trawie. W takich warunkach jednak łatwo o nieszczęśliwy wypadek i stłuczenie talerza lub szklanki, zatem o wiele lepszym rozwiązaniem będą naczynia z plastiku i papierowe kubki, które znaleźć można w każdym markecie. A co przygotować do jedzenia? Aby ułatwić sobie nieco jedzenie w takich warunkach warto przygotować smaczne i kolorowe kanapki, a na deser zaproponować owoce. Jeżeli masz taką możliwość, możesz też rozpalić grilla bądź ognisko. Upieczone własnoręcznie kiełbaski na pewno będą pyszne, a ruch na świeżym powietrzu zapewne zaostrzy apetyt. Będzie to jedna z ważniejszych atrakcji dla dzieci.
Zabawy na świeżym powietrzu

Piknik ze znajomymi oczywiście nie musi ograniczać się wyłącznie do jedzenia i leżenia. Jest to również doskonała okazja do rozmaitego typu zawodów sportowych. Wyścigi w workach, atrakcyjny tor przeszkód, czy przeciąganie liny to z reguły klasyczne elementy tego rodzaju imprez, które zachęcają do wspólnej zabawy tak maluchów, jak i dorosłych. Wystarczy tylko podzielić się na drużyny i można zacząć rywalizację. Można także przygotować nagrody rzeczowe dla zwycięskiej grupy oraz nagrody niespodzianki dla zawodników, którym nie udało się zdobyć wysokiego miejsca- czytaj pełen artykuł.

medal, nagroda, trofeum
Author: Engyles
Source: http://www.flickr.com
Warto więc wcześniej zweryfikować, czy w naszym mieście nie odbywa się produkcja medali. Ciekawie zaprojektowana nagroda będzie świetną pamiątką, a przy tym nieodzownie kojarzy się ze sportem.

Chciałbyś dowiedzieć się coś podobnie użytecznego? Ekstra, ta strona www firanki do restauracji z pewnością będzie dla Ciebie użyteczna, ponieważ odnajdziesz na niej sporo podobnych informacji.

Producent odznak na pewno doradzi również, jaki wzór wybrać, jeśli chodzi o nagrody pocieszenia. Najlepiej, jeśli będą one spójne stylistycznie, z upominkiem dla zwycięzców. Warto rozpocząć poszukiwania od internetu. W wyszukiwarkę wystarczy wprowadzić odpowiednią frazę, na przykład „produkcja medali” czy też „producent odznak”. Wówczas natrafimy na pewno na ciekawe, jeśli nie na najlepsze propozycje, po które warto sięgnąć- tym adresem szybko zdobędziesz podpowiedź.