Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Wart zainteresowania, modnie ubrany facet

Menu

Pojęcie „dress code” zwykle budzi niechęć wśród pracowników, lecz zamiast narzekać na ograniczenia, bezpieczniej jest owe zasady jak najszybciej wdrożyć w życie. Nagle może się okazać, iż to co pozornie ograniczało – było wspaniałą lekcją stylu i w przeciwieństwie do kobiet – mężczyzna zawsze ma ”się w co ubrać”. O czym powinniśmy pamiętać?
dla eleganckiego mężczyzny
Author: Ludovic Bertron
Source: http://www.flickr.com
Garnitur to chyba najważniejszy element w męskiej szafie. Miejmy na uwadze, iż wbrew pozorom najbardziej neutralny nie jest ten w kolorze czarnym, a granatowym. To kolor, jaki odnajdzie się o każdej porze roku. Do takiego garnituru dobierzmy koszule: białe, kremowe lub błękitne. Mimo, że to tak mało znaczący element męskiej garderoby, też może sprawić nie lada problem. Wystarczy zwrócić uwagę na zalegające w szafie kolorowe, kupione pd wpływem impulsu modele. Dajmy się namówić klasyczne modele, z dobrych tkanin. O gatunku koszuli świadczy jakość włókien, szukajmy więc stuprocentowej bawełny.

moda męska
Author: Barely Noticed Stuttgart
Source: http://www.flickr.com
Mawia się że prawdziwego mężczyznę jesteśmy w stanie poznać po butach. I chociaż niełatwo odszukać autora tych słów, zapewne poprą go reprezentanci świata mody. To przecież obuwie dopełnia każdą stylizację i jest wyznacznikiem klasy mężczyzny. Odpowiednie do pracy, tzw. buty wizytowe od dawna przestały występować w formie czarnych lakierek. Obecnie najmodniejszy model to oxfordy, czyli sznurowane buty z widocznym przeszyciem. Takie modele oferuje nam np. firma Clarks, dla której priorytetem jest jakość i komfort. Męska kolekcja wyróżnia się ponadczasową elegancją i klasyką. Firma produkuje obuwie już od 1825 roku, co oznacza, że wiele lat doświadczeń owocuje wiedzą na temat szytych butów. Buty Clarks to również modele obuwia dla kobiet i dzieci - buty, które uszczęśliwią wszystkich!Obmyślając stylizację miejmy na uwadze, że buty wizytowe męskie powinny się uzupełniać z dodatkami, np. skórzanym paskiem. Najbardziej istotne jest to by miał surową w formie, pozbawioną zdobień klamerkę. Obowiązkowo powinien mieć kolor taki sam, jak kolor butów, które mamy zamiar założyć. Przy stroju weekendowym możemy pozwolić sobie na modele z dużymi klamrami.