Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

W przypadku jeśli wybierasz się do fryzjera i pragniesz zmienić uczesanie, wybierz męski pompadour – ta fryzura jest naprawdę modna!

Menu

Nie tylko panie uwielbiają wybrać się do fryzjera i zafundować sobie nową fryzurę, także panowie chcą zostać modnie uczesani. Piękne włosy nie są już jedynie domeną kobiecą, a producenci środków do pielęgnacji czy stylizacji pasm zauważyli, że panowie są bardzo dobrymi nabywcami.
Dziś na półkach sklepów z kosmetykami albo drogerii można dostrzec liczne specyfiki do pielęgnacji męskich fryzur, a właściciele salonów fryzjerskich proponują interesujące uczesania dla panów.
fryzura męska
Author: Męskie Cięcie
Source: http://meskiezaciecie.pl/
Męskie fryzury też są ciekawe

Zadbany mężczyzna powinien troszczyć się o wygląd posiadanych włosów, stanowią one albowiem element jego wizerunku. Nawet najkosztowniejsze ubrania czy wspaniały zapach wody po goleniu nie spełni swojego zadania, jeśli mężczyzna ma niechlujne, zbyt długie włosy lub nieładne uczesanie. Na szczęście mężczyźni również zauważyli, jak kluczową rolę odgrywa zadbana fryzura meskiezaciecie.pl/fryzury dzięki czemu chętniej idą do fryzjera. Nie są już również skazani na ciągle te same uczesania, bo styliści męskich włosów proponują coraz ciekawsze możliwości czesania.

Jak dopasować fryzurę dla siebie?

W momencie, jeśli wybiera się do stylisty i poszukuje się nowej fryzury dla siebie, warto w tej kwestii zaufać specjaliście. Nie w każdym przypadku dana fryzura pasuje do wizerunku klienta, czasami na przeszkodzie staje rodzaj urody (Beaumed - mezoterapia igłowa lubin) lub łysienie. Dlatego warto usłyszeć, co w sprawie uczesania chce powiedzieć stylista. Może będzie potrafił wybrać uczesanie, w którym klientowi będzie świetnie, jak także doskonale się w wybranej fryzurze poczuje.

Wybierz pompadour - to uczesanie stało się bardzo modne!

Wielu mężczyzn dzisiaj decyduje się na uczesanie pompadour , fryzura ta jest tak naprawdę uniwersalna, ponieważ świetnie komponuje się z wieloma typami urody i w zależności od wersji pasuje osobom w różnorakim wieku.


Polega ona na tym, że stylista ścina boki głowy na dość krótko, z kolei środek zostaje nieco dłuższy oraz najczęściej bywa zaczesywany od przodu w tył. Część panów decyduje się te włosy nieco stawiać, kolejni pozwalają im lekko spływać na tył głowy. Obecnie podobne uczesanie można wykonać w niemal każdym salonie fryzjerskim. Warto się na nie zdecydować, bo okazuje się popularne i rzeczywiście znakomicie się prezentuje