Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

W jaki spsób w dobie łatwego dostępu do internetu nagrać niebanalny spot reklamowy?

Menu

Powszechność nowych technologii w gałęzi rozrywkowej oraz łatwość dostępu do nich z powodu względnie przystępnych dla zwykłego człowieka cen spowodowały, iż w dzisiejszych czasach niemal każda, nawet niewielka, firma może zrealizować profesjonalny spot reklamowy.

Jak wybić się z tłumu?

filmowanie z góry
Author: Karol K
Source: http://www.flickr.com
Doskonałym pomysłem jest skorzystanie z oferty firmy zajmującej się produkcją tego typu filmów przy pomocy dronów. wideofilmowanie kraków z lotu ptaka niesie za sobą możliwość ukazania Państwa obiektu z innej niż zwykle perspektywy. Z takiego rozwiązania korzystają najczęściej hotele, centra sportowe, dwory, jak również gospodarstwa agroturystyczne.Zdjęcia z powietrza umożliwiają przedstawienie okolicznych terenów - co niewątpliwie stanowi idealne tło dla prezentacji. Rodzi ono ponadto ciekawość widza, ze względu na perspektywę zazwyczaj dla ludzi nieprzystępną.

Jednak pokaz obiektów związanych z szeroko pojeta turystyką i rozrywkowych, to tylko niewielka cząstka tego, w jaki sposób można wykorzystać drona. Często z prezentowanej oferty ochoczo korzystają również władze lokalne, producenci filmów fabularnych, czy pary młode. Decydując się na konkretnego realizatora planowanego filmu, powinniśmy spytać o to, jakim sprzętem dysponuje, a tu warto kliknąć. Ceny za czas materiału są dyktowane popytem, a zatem niemal identyczne w większości firm.

Widok z lotu ptaka na fabrykę
Author: Henrik Mayor
Source: http://www.flickr.com
Co istotne jednak rodzaj aparatu, oraz samego drona, czy chociażby sprzetu pomocniczego, są bardzo odpowiedzialne za znaczące rozbiezności w jakości spotu. Naturalnym jest także poprosić o wgląd w poprzednie projekty i tą drogą sprawdzić, czy oferta danego filmowca nam odpowiada.

Podsumowując, możemy być pewni, że nasz film, wyprodukowany w omawiany sposób będzie udanym przedsięwzięciem i przyniesie naszemu widzowi możliwość odbioru obrazów, których zupełnie się nie spodziewał. Co za tym idzie, osiągniemy postawiony na początku cel wyróżnienia się na tle konkurencji.