Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób wybrać właściwą biżuterię tak, żeby pasowała do wszystkiego?

Menu

Rynek towarów jubilerskich rozbudowuje się w naszym kraju niezwykle szybko. Z roku na rok widzimy jeszcze więcej sprzedawców składników do wytwarzania ozdób. Sklepy jubilerskie wyrastają na jakimkolwiek rogu bardzo szybko.
Zabawa karnawałowa
Author: MSM Mońki
Source: MSM Mońki


Do najpopularniejszych przedmiotów z kategorii biżuteria dla panów damska wlicza się klipsy, naszyjniki, bransolety. Mogłyby być one oferowane pojedynczo lub w kompletach. Niektóre wersje klejnotów pozwalają na niektóre modyfikacje przykładowo wymianę elementów kolczyków czy też połączenie pierścionków. W każdej szkatułce mógłby odnaleźć się komplet paru elementów, jakie w każdym wypadku zostaną śliczne. Należałoby zainwestować w prosty złoty łańcuszek, który ozdobimy zamiennymi wisiorkami w miarę zmiany mody. Ponadczasowym wyjściem jest także sznur pereł albo jedna perła w postaci prostej zawieszki. Także proste posrebrzane klipsy przydadzą się wiele razy.


Najbardziej cenna jest biżuteria powstała na bazie złota. Niezmiennie od lat złociste dekoracje są najdroższą i w najwyższym stopniu cenioną biżuterią. Zakupując złoto należy dokładnie sprawdzić próbkę stopu, jaka powinna zostać wyciśnięta na samej ozdobie. Przedmiot stworzony z czystego złota byłby za miękki, dlatego też do stopu dokładane są odmienne metale. Złoto daje wiele możliwości połączenia z kamyczkami oraz innymi tworzywami. Można je także barwić. Niezłym wypośrodkowaniem pomiędzy ceną a jakością, są towary wyprodukowane ze srebra. Odcień srebra prawidłowo współgra z większością kamieni szlachetnych. Od niedawna bardzo znana jest także platyna.
Z powodu na dużą solidność bywa przede wszystkim używana do wykonywania obrączek. Barwa przynosi na myśl srebro, lecz jest bardziej ciemna i głębsza. Platyna jest polecana szczególnie alergikom, gdyż niezwykle rzadko uczula.