Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

W czym do sypialni, czyli dlaczego tak rzadko kupujemy piżamy, a nawet z niechęcią je wkładamy

Menu

Gazety dla pań po czterdziestce pełne są rad dotyczących modnego wyglądu, czyli stosownego wyboru ubrań, tak aby były one bardzo dobrze dopasowane do konkretnego typu postury, jak również w znacznym stopniu nie odstawały od aktualnych trendów. Specjalistki od ładnego wyglądu nie zapominają też o dodatkach: sandałach, torebkach czy klipsach i bransoletkach.

Męska piżama
Stosunkowo mało miejsca teraz poświęca się piżamom, zatem spróbujmy nieco uzupełnić te braki i nasze rozważania skupmy na tych częściach garderoby.

Sprawdź inne tego typu niezwykle cenne źródło informacji na objaśniany problem - kliknij tutaj oraz poznaj więcej w serwisie koszulki dziecięce z haftem.

Wspomniane milczenie można częściowo wytłumaczyć faktem, że piżamy męskie albo damskie wcale nie są strojem, w którym mogą nas zobaczyć inni. Nawet jeżeli panie domu planują podać pierwsze śniadanie ze świeżo wyrwaną rzodkiewką, to do prywatnego ogródka wychodzą w szlafroku bądź po prostu zakładają swoje codzienne ciuchy. Tak już przyjęło się w europejskiej kulturze, ze piżama damska jest właściwie jednie ubraniem do sypialni. Wspomniana zasada pomału znajduje zastosowanie również w stosunku do naszych maluchów - damska bielizna.O piżamach nierzadko panie myślą dopiero wtedy, gdy są zmuszone pojechać do szpitala klinicznego. Nawet parudniowy pobyt w tym miejscu bywa związany wręcz z koniecznością nabycia nowej garderoby, gdyż chyba żadna elegantka nie będzie chciała pokazać się nieznajomym w nawet nieco znoszonej koszuli nocnej. A pośród tych najzwyklejszych piżam znajdziemy także modele do zadań specjalnych. Do takiej grupy na pewno wliczyć z całą odpowiedzialnością można piżamy dla matek karmiących piersią ze specjalnie odpinaną górną częścią.
Małżonki doskonale znają niechęć życiowych partnerów do różnego typu piżam - tylko nieduża część reprezentantów męskiej części populacji zakłada taką garderobę. Powodów bywa kilka, a każdy z panów miałby do wyrecytowania swoje uzasadnienie. Jednym z tłumaczeń bywa wygoda spania w bieliźnie bądź zwyczajnej koszulce - szczególnie w czasie letnich upałów każda ekstra warstwa odzienia może skutecznie zakłócić spokojny sen.

Z tych przyczyn piżamy męskie nie w każdym przypadku okażą się trafionym pomysłem na podarek, a zanim zamówi się dany model, to warto zapytać o rozmiar, gdyż w przeciwnym przypadku taka garderoba niemalże na pewno trafi na samo dno szuflady bądź po prostu stanie się kolejnym upominkiem, tylko dla innej osoby.