Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Tworzenie własnych koszulek z nadrukami

Menu

Koszulki z nadrukami od jakiegoś czasu są niezwykle popularne na całym świecie. Jednak faktycznie od niedawna powstała możliwość posiadania spersonalizowanej odsłony takiej części garderoby. Jeszcze pewien czas wcześniej taka opcja występowała, lecz całość procedury była dość zawiła i wymagała pojawienia się w specjalistycznym zakładzie.

Obecnie zaprojektowanie spersonalizowanej koszulki - najniższa cena na serwis internetowy jest niezwykle łatwe i można to zrobić w zasadzie nie wychodząc z domu. Istnieją bowiem specjalne generatory w Internecie, które są narzędziami wielozadaniowymi. Są obecnie stałym elementem mody męskiej, bo pasują do wszystkiego - może prawie do wszystkiego. Z ich wykorzystaniem można wygenerować unikalny, własny projekt koszulki (zobacz koszulki z własnym nadrukiem). W ostatnim czasie opcja tego rodzaju jest bardzo modna i na chwilę obecną tego rodzaju narzędzi można znaleźć bardzo wiele. Nowoczesny sklep z koszulkami jest miejscem, które zazwyczaj taką możliwość będzie dawać.Co może być umieszczone na koszulce?

Letni pakiet Big Star
Author: Big Star
Source: Big Star
Narzędzia do projektowania własnych koszulek dają obecnie bardzo duże możliwości. Pierwszą opcją jest możliwość wyboru koloru koszulki oraz jej fasonu. Poza męską koszulką o standardowym kroju do wyboru są także koszulki kobiece z krótkim rękawem jak również na ramiączkach, można zmieniać także kształt dekoltu. Koszulki z własnym nadrukiem są bardzo popularne, gdyż można tam umieścić w zasadzie każdą rzecz. Jest to więc przykładowo bardzo dobry pomysł na prezent; na T-shircie może znaleźć się wspólne zdjęcie czy ulubiony cytat z książki. Bardzo korzystna jest możliwość łączenia na koszulkach wybranego obrazu z tekstem. Pod względem tekstów najczęściej oferowanych jest kilka fontów do wyboru. czasami t-shirty kojarzone są z mężczyznami, którzy nie mają dobrych manier - Savoir-vivre na weselu cz. 1.

Śmieszne nadruki na koszulkach

W gronie koszulek z nadrukami najbardziej popularne tp te, na jakich jest zabawny wzór. Śmieszne koszulki z nadrukiem to niezwykle szeroka oferta t-shirtów zarówno z gotowymi obrazkami, jak i tych do stworzenia samodzielnie. Można na nich umieścić wybraną grafikę z własnego komputera lub z sieci. W ten sposób wykonalne jest zaplanowanie własnej koszulki zespołu muzycznego, a z tyłu można przykładowo umieścić wybrany tekst utworu. Rezultat może być bardzo zaskakujący dla przyjaciół lub dla osoby obdarowanej taką koszulką.