Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Transport zwierząt w wypadku koni. Ekologiczne medoty transportu.

Menu

Transport zwierzaków to okolicznośc od dawna zwracająca oko opinii publicznej, oraz obrońców praw zwierząt. W momencie gdy chcemy przewieźć zwierzę musimy wybrać odpowiednie metody.
Tyczy się to zwierząt małych oraz gospodarczych. Każde zwierzak musi być transportowane w taki sposób aby w trakcie podróży nie doznało ran oraz aby taki przewóz stwarzał jak najmniej nerwów dla naszego zwierzęcego protegowanego. Musimy pamiętać że zwierzak to stworzenie żywa która też czuje i nie musi przez nas cierpieć.

Jeśli szukasz podobnych danych na prezentowany temat, to też rzuć okiem na (http://www.dortex.pl/zamow-kurierem-odziez-uzywana/) analogiczne materiały, które podnoszą tę tematykę.

Jesteśmy ludzmi które posiadają rozum aby odróżniać dobro od zła.


Jeśli chodzi o przewóz koni znane jest para rozwiązań. Konia można transportować w specjalnym urządzeniu to jest – przyczepa do przewozu koni. W środku zmieszczą się dwa ogiery które podczas jazdy mają zagwarantowanę sianko. Gdy pogoda nie sprzyja konie powinniśmy nakryć narzutą aby podczas przewozu nie rozchorowały się. W zimie rekomendowane są okrycą polarowe które zapewniają najlepszą ochronę przed zimnem. Jesienią właściwie konia dobrze jest opatulić derką stajenną przez którą koń nie ulegnie przegrzaniu. Może to prowadzić do przeziębienia oraz stracenie cennych dla konia horseware elektrolitów.


galeria handlowa
Author: jasonwoodhead23
Source: http://www.flickr.com


W wypadku gdy chcemy przewieźć więcej koni do wyboru mamy odrębne wyjście. Specjalnie stworzone do tego zabudowy samochodowe dają możliwość przewozu koni w dużej ilości. Koniowóz bo tak nazywa się auto z wyglądu przypominające kampera pozwoli przejazd od 10 do 12 koni.
Zapamiętajmy też że koń przed pierwszą jazdą powinien być wyuczony wsiadania do przyczepy. nierzadkim widokiem jest koń który nie potrafi wejść przyczepy oraz sfrustrowany jeździec.