Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

T-shirt lub biała koszula ?

Menu

Coraz częściej kieruje się uwagę na nowe trendy i tendencje występujące w modzie męskiej. Niewielu niemniej jednak nadąża za wszystkimi zmianami. Dale wielu jednakże dylematy w rodzaju „mucha czy krawat?” czy „T-shirt czy koszula?” są cały czas niezmienne. Polscy panowie coraz większą wagę przywiązują do swego wyglądu. Do lamusa odchodzą porozciągane dresy oraz zbyt duże T-shirty. Warto przyjrzeć się nie wyłącznie trendom w modzie męskiej, ale również klasykom, które za każdym razem będą na topie. Prawda jest taka, iż każdy mężczyzna może odnaleźć się w modzie męskiej. Moda w końcu nie polega na tym aby przyjmować bezkrytycznie wszystkie trendy.

moda męska
Author: bobbi vie
Source: http://www.flickr.com
Chodzi tu o własną interpretację i odnalezienie swojego stylu. Każdy mężczyzna winien zdawać sobie sprawę z mocy jaką zapewnia elegancki wygląd. Niektórzy powiedzą, iż wygląd nie jest najistotniejszy. I mają rację, bowiem nie jest. Jednakże jest bardzo ważny, ponieważ buduje pierwsze wrażenie, które najczęściej jest czynnikiem decydującym. Zadbany, dobrze przyodziany mężczyzna to synonim sukcesu a także pewności siebie. Nie dobrze jest rezygnować z możliwości jakie daje nam ubiór.Ważna reguła, która tyczy się właściwie każdego elementu męskiej garderoby - kupujmy ubrania w swym rozmiarze. Mężczyźni mają niestety tendencję do kupowania za dużych jeansów, marynarek, koszul, tak jakby bali się włożyć coś nazbyt dopasowanego. Tymczasem nic tak nie podkreśla stylu mężczyzny jak dobrze dobrana marynarka albo koszula inspiracji można szukać np: . Zarówno krawat jak również marynarkę mężczyźni mogą nosić na wiele sposobów.ubrania i dodatki dla mężczyzn
Source: pixabay
Starczy, dobrać marynarkę o nieco mniej eleganckim kroju i materiale, przykładowo z sztruksu bądź lnu i już! Podobną marynarkę można nosić nawet do jeansów. Ważne jednakże by zarówno spodnie jak też marynarka były prawidłowo dobrane.

Jeżeli podoba Ci się materiał, który w tym momencie czytasz, to na pewno zabsorbuje Cię także ten artykuł (https://www.jagna.pl/). On również opisuje zbliżony temat.

Poniektórym wydaje się, że krawat przeznaczony jest tylko na bardzo oficjalne okazje, jednakże w modzie męskiej wcale nie ma takich ograniczeń! Na co dzień polecane są mniej oficjalne krawaty stworzone np. z wełny. Z kolorami krawatów można naprawdę poeksperymentować, najlepiej jest bawić się modą - . Klasykiem w modzie męskiej są koszulę w kratkę, które możemy dobrać do właściwie każdej stylizacji (naturalnie wszystko zależy od kolorystki i materiału z którego wykonana jest koszula).