Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Szybkie sposoby na garderobę idealną

Menu

Przedstawiamy parę reguł, dzięki którym nauczysz się planować swe zakupy, stylizacje jak też stworzysz idealną garderobę nie rujnując swego portfela.


Na początek weź sobie wolne i cały dzień przeznacz na porządki w garderobie.
Posegreguj odzienia na te, w jakich chodzisz na co dzień i takie, których powiedzmy sobie szczerze, nie włożysz już przenigdy. Nie mam się, że może jeszcze kiedyś nadejdzie na nie czas. Bez wahania odłóż je na bok. Pozbądź się także wszystkiego, co defektowe. Jeżeli nie zszyłaś dziurki od paru miesięcy, albo uczyń to bezzwłocznie, bądź po prostu wyrzuć ją. Spróbuj uratować co się da: odśwież zmechacone sweterki i szale. Użyj do tego tak zwanej golarki do ubrań, nada się też zwyczajna maszynka do golenia, lecz powinnaś obchodzić się z nią niezwykle delikatnie - w przeciwnym razie podziurawisz sobie ciuchy. Wszystko wyprasuj oraz poukładaj kolorystycznie i tematycznie w szafie.


sukces
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com


zabieg
Author: Kate Ter Haar
Source: http://www.flickr.com


Gdy pozbędziesz się starych ubranek, czas na planowanie. Obadaj ukochane strony w sieci oraz gazety. Kiedy coś praktycznego wpadnie Ci w oko, czy zareagujesz "tak chcę wyglądać" na widok jakiejś stylizacji, wytnij fotografię i wklej do zwykłego kajetu czy też na dużą planszę. Gromadź inspiracje pomału, po pewnym czasie przejrzyj fotografie i wyciągnij z nich wspólny mianownik. To pomoże Ci określić swój styl.
Nie wyrzuć ich, gdy zgromadzisz elementy nawiązujące do wycinków, będziesz podglądać połączenia kolorów, faktur oraz krojów oglądając okrycia, suknie a także bluzki.

Jeśli chcesz przeczytać coś rzeczywiście niezwykle interesującego, sprawdź treść tej strony a na pewno nie pożałujesz.

Stwórz kolorystyczną paletę. Weź pod uwagę w których barwach jest Ci łanie.