Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Szlafroki męskie - przeznaczone dla tych mniejszych, oraz tych większych

Menu

Jak to bardzo dobrze wiemy ubrań nigdy nie dosyć, dlatego każdego roku, co każdy sezon, pokazują się całkiem nowe trendy i co jakiś okres czasu obmyślane są coraz bardziej nowe typy okryć.
Jak by to jednakże nie było, zdecydowanie dużo większą różnorodność ubrań mają dziewczyny. Podczas, gdy u mężczyzn występuje czegoś jeden rodzaj - tak jak w interesujących nasze osoby dzisiaj szlafrokach - u dziewczyn istnieje ich kilka rodzajów o różnych nazwach. Czy to znaczy, że ubrania męskie - w naszym przypadku szlafroki - są w jakiś sposób gorsze?


akt - ubrania
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com


oświetlenie led
Author: Solarbotics
Source: http://www.flickr.com


Każdy spośród nas posiada w głowie całkiem inny rodzaj męskości - to z tego powodu coraz to bardziej poszerzają się trendy męskie i to w coraz to bardziej niespodziewanej strony. Jednakże wielu nadal posiada bardzo podobną koncepcję, która to do tej pory dominuje wśród spoglądających. A więc facet powinien być "męski" - silny, dobrze zbudowany i w rzeczywistości typ ubrań jaki nosi powinien być silniej minimalistyczny, a więc zero niepotrzebnych ozdóbek, czy też po wstawianych barw. To właśnie z powodu takiego rodzaju myślenia ubrania typowo męskie stoją odrobinę z tyłu za kobiecymi - co więcej większości wcale to nie przeszkadza. Biorąc dla przykładu napomknięty wcześniej szlafrok biały szlafrok ślubny męski, mamy możliwość się przekonać, że pomimo iż "szlafrok to tylko szlafrok", to w zupełnie niczym nie ustępuje tym dla kobiet. Damskie szlafroki bywają zazwyczaj wykonywane z tego samego rodzaju materiałów co te męskie - mają jednakże bogatsze wzornictwo i kolory. Z drugiej strony, mimo tego, męskie szlafroki niczym im nie ustępują.
Z jakiego powodu? Ponieważ porządnie dobrany ma możliwość pokazać mężczyznę z dobrej strony, uwidaczniając własnie jego wspomnianą "męskość", którą każdy z nich - nawet jeżeli lubi mocniej fantazyjne rzeczy - pragnie ukazać.