Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Stroje karnawałowe dla dorosłych

Menu

Początek roku to dla wielu okres zabawy i rozrywki, przecież w tym okresie trwa na całym świecie karnawałowe szaleństwo. Zaczyna się wszystko już ostatniego dnia mijającego roku to znaczy w Sylwestra. Jest to chyba jedyny dzień w roku, gdy można bezkarnie rzucać petardami lub z przyjaciółmi wypić szampana na ulicy. W ten dzień wszyscy świętują do godzin rannych, żegnając kończący się rok i witając nadchodzący. I w sylwestra właśnie rozpoczyna się półtora miesięczny okres zabawy, zwany też karnawałem.

strój karnawałowy dla dorosłych
Author: thomas
Source: http://www.flickr.com
W czasie karnawału kluby i restauracje są pełne ludzi, a każdy weekend to mnóstwo imprezujących do samego świtu ludzi. Nawet w szkołach i przedszkolach organizowane są zabawy karnawałowe dla dzieci, tak więc takie przedszkolaki od samego początku wiedzą, że nieodłączną częścią każdego kolejnego roku jest impreza karnawałowa.

karnawał w San Francisco
Author: Team at Carnaval.com Studios
Source: http://www.flickr.com
W czasie karnawału żniwa także mają działające w każdym większym mieście wypożyczalnie karnawałowych strojów. Ponieważ karnawałowa impreza z reguły będzie się wiązać z jakimś przebraniem, to w zasadzie każde dziecko chce mieć w tym dniu coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Czy zainteresowałyby Cię inne informacje na ten temat? Zapraszamy do przeczytania następnego artykułu. Tam zaznajomisz się z przeróżnymi detalami.

Wśród chłopców królują rycerze, żołnierze i bajkowi bohaterowie, małe dziewczynki preferują raczej stroje księżniczek. W związku z tym że karnawałowe bale odbywają się przeważnie raz w roku, to zwyczajnie nie będzie się opłacać kupować na tę okazję stroju w sklepie, szczególnie że dzieciaki w tym wieku rosną w szybkim tempie. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest wizyta w jednej z licznych wypożyczalni strojów i pożyczenie na ten jeden dzień stroju, który spodoba się naszemu maluchowi. Najlepiej udać się tam z dzieckiem, będzie ono mogło zmierzać różne kostiumy i wybrać taki, w którym będzie się czuć najlepiej.

Ostatnimi czasy coraz częściej można spotkać imprezy dla dorosłych, na których obowiązuje karnawałowe przebranie. Niektóre wypożyczalnie także dostrzegły ten trend i coraz większa ich ilość oferuje stroje karnawałowe dla dorosłych. W ich przypadku zróżnicowanie kostiumów jest dużo większe niż przy maluchach, szczególnie że najciekawsze z nich są dość frywolne i przeznaczone raczej dla większych dziewczynek i chłopców.