Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Srebro jako metal szlachetny, po który niezwykle chętnie sięgają projektanci

Menu

Dobór biżuterii zależy od słabości i zamożności portfela nabywcy. Ze względu na swe własności takie jak elastyczność, oraz ładny blask wynikający z niezwykle dużego współczynnika odbicia światła, srebro znalazło zastosowanie do wyrobu nie tylko biżuterii.
galeria handlowa
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com


Srebro jest metalem szlachetnym, po jaki projektanci biżuterii niezwykle chętnie sięgają. Srebro jest dużo bardziej plastyczne i doskonale łączy się zarówno z kamieniami, jak i metalem, lub nawet złotem.


Srebro jest cennym kruszcem, lecz niestety matowieje pod wpływem pewnych związków. By tego uniknąć i chronić cenną biżuterię ze srebra przed korozją, pokrywa się powierzchnię cienką powłoką tlenku srebra. Jest to oksydowanie, jakie pełni także działania ozdobne.

Jeśli przedstawiany artykuł jest dla Ciebie ciekawy, odwiedź ten link pudełka jubilerskie, a dowiesz się więcej informacji, które Cię niesamowicie zaciekawią.

Srebro oksydowane nie przekształca swego wyglądu, nie ciemnieje, nie wymaga wygładzania. Srebro ubezpiecza się także rodowaniem. Jest to pokrywanie cienką warstwą rodu. Rod jest metalem szlachetnym kosztowniejszym od platyny, odznacza się znaczną twardością i wytrzymałością na ścieranie i działalność wody, powietrza i kwasów, dzięki czemu biżuteria nim pokryta długo zostaje niezmieniona. Rodowane srebro odróżnia się znacznym połyskiem, co czyni taką biżuterię wiele bardziej luksusową, bowiem optycznie całkowicie odtwarza białe złoto.


tuniki
Author: Jamie
Source: http://www.flickr.com


Biżuteria srebrna to rozpiętość wzorów i stylów. Z tak szerokiej gamy każdy wyszuka coś dla siebie i bez kłopotu dopasowując srebrną biżuterię do wielu ubiorów i na każdą okazję.
Srebro w prosty sposób rozjaśni jakąkolwiek stylizację bez ryzyka przyćmienia jej. Srebrna biżuteria stanowi doskonałą ofertę dla wszystkich kobiet, które uwielbiają się czuć wyjątkowo i elegancko.