Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Spodnie typu militarnego - czyli, spodenki nie wyłącznie przeznaczone dla służb typowo mundurowych

Menu

Każdziutki z nas samych w pewnym czasie własnego życia interesował się chociaż przez chwila tematami militarnymi - niezależnie, czy jest się kobietą, czy też mężczyzną - a nawet i jeśli nie interesowało nasze osoby to, to z całą pewnością w pewien konkretny sposób przyciągał nas wzór typowo wojskowy, który to nazywamy wzorkiem "Moro", a który występuje w obecnej chwili w bardzo różnych odcieniach nie tylko zieleni, ale również innych złączonych wraz z sobą kolorków.
ubrania - portret
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com


Dlatego właśnie wielu z nas samych chce chociaż troszkę odczuć się "wojskowym", stąd istnieje dostęp do ubrań, które to dadzą naszym osobom tego rodzaju uczucie...


Buty na zimę
Author: Leen Peeters
Source: http://www.flickr.com


Ciuchy o tematyce typowo militarnej jest to temacik dość szeroki, dlatego dzisiaj skoncentrujemy się jedynie na jednej cząstce owej garderoby, czyli dokładnie na spodenkach. Spodnie militarne, często nazywane również spodenkami wojskowymi - rozdzielamy na spodenki wraz z wzorem, oraz te bez wzorku. Najsilniej chyba znaną nazewnictwem spodni wojskowych bywają bojówki, które - w podobny sposób jak pozostałość tego rodzaju spodenek - mają możliwość kosztować nawet od okolicy stu złotówek (zwykle jednakże ta cena bywa już po naliczeniu promocji), mając możliwość osiągnąć nawet ceny 1000 złotówek, w uzależnieniu od sklepu i wytwórcy tych konkretnych spodni. Jak łatwo się domyśleć, spodnie militarne występują tak samo w alternatywie męskiej, jak i damskiej - chociaż jak to łatwo się domyśleć, spodnie militarne przeznaczone dla kobiet występują do tej pory w trochę mniejszych ilościach aniżeli te męskie.
Co oczywiste odnajdziemy również tego typu spodenki przeznaczone dla dzieci - szczególnie chłopców - jednakże odróżniają się one najczęściej dodatkowymi akcentami, które to tworzą spośród nich "coś więcej", co przyciąga spojrzenie dzieciaka.