Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Rozmaitość projektów i postaci kolczyków

Menu

Wyroby ze srebra ciągną uwagę wielu osób. Jakkolwiek to panie przede wszystkim interesuje biżuteria zdarza się, że faceci chętnie zakładają biżuterię zrobioną właśnie z owego kruszcu.


Wielu rodziców decyduje się na to, aby swym dzieciom przebić uszy.
kolczyki srebrne dla dzieci
Author: anton petukhov
Source: http://www.flickr.com


Zachęca ich do tego szczególnie to, że dzieci dostają z okazji chrztu właśnie rozmaitego rodzaju kolczyki. Kolczyki ze srebra to dobry wybór dla dziecka. Poza misją dekoracyjną srebro ma bakteriobójcze właściwości. Srebro ma działanie odkażające, zabija bakterie, niszczy względnie nie dopuszcza do rozrostu grzybów i pleśni.


Rozmaitość wzorców i form które przybierają kolczyki ze srebra, oraz ich niewielka cena sprawiają, że wolno ich posiadać dużo. Wybierając kolczyki srebrne dla dzieci jedną z istotniejszych kwestii jest bezpieczeństwo brzdąca, kolczyk (https://e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Kolczyki-srebrne-495.html) nie może powodować dyskomfortu. Kolczyki bez względu na surowiec z którego są stworzone mogą posiadać przeróżne rodzaje zapięć. Sztyfty, to nadzwyczaj popularna forma zapięcia kolczyków. Tego rodzaju połączenie akcentuje w pełni część ozdobną produktu w pełni ukrywając się w uchu. Najlepiej nadaje się do przeróżnego rodzaju cyrkonii i malutkich kulek. Kolczyki z takiego rodzaju połączeniem można z powodzeniem włożyć małej dziewczynce bez lęku, że w czasie zabawy je zerwie. Bardzo praktyczne są zatyczki silikonowe. Posiadają większą powierzchnię i nie cisną ucha nawet w trakcie snu.
Srebro jest kruszcem, po który projektanci biżuterii sięgają dużo entuzjastyczniej niż po inne metale szlachetne. Jest o wiele bardziej elastyczne i doskonale łączy się zarówno z kamieniami, jak różnymi metalami.