Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Rady stylisty dla panów

Menu

Wygląd człowieka to zarówno w życiu prywatnym, jak i w miejscu pracy – kwestia nad wyraz ważna.
Jak istotne to są sprawy, zaświadczyć może fakt, iż duże przedsiębiorstwa nawet w swych własnych ustaleniach takie zasady jak: zadbane obuwie czy schludne ubranie, dość mocno akcentują.
Bywa nawet tak, iż złamanie postanowień regulaminu w punktach dotyczących stroju, w najlepszym przypadku kończy się zaniżeniem premii, a w tym gorszym razie - przy ewidentnych zaniedbaniach - nawet zwolnieniem.

Każda poważna korporacja niemałą wagę przywiązuje do wyglądu pracowników, lecz ma to szczególne znaczenie w zawodach zaufania publicznego, jak np.: radcy prawni, księgowi, lekarze czy adwokaci, chociaż nie wyobrażam sobie również osób piastujących takie role jak senator, ksiądz, czy wojskowy niedbających o obuwie czy ubiór.

Jeżeli chodzi o ubiór, jak zwykle nie powinniśmy przesadzać z dodatkami. No chyba że jest się młodzieńcem, któremu przypadkowe łamanie obyczajów zwykle zostanie wybaczone, uznane za przejaw młodzieńczego braku doświadczenia. Z kolei takiż strój u dojrzałego mężczyzny, może być wzięty za objaw „kryzysu wieku średniego” i może narazić mężczyznę na komiczność. Można rzecz jasna próbować pokazać swoją artystyczną duszę ale trzeba pamiętać, iż jest to działanie dość ryzykowne.mężczyzna w szarej koszulce
Author: Jordon B
Source: http://www.flickr.com
Modny, zadbany mężczyzna, musi zwracać uwagę na detale. Od panów dziś wymaga się elegancji, lecz powiedziawszy pół żartem pół serio, z męską elegancją jest jak z męskim pięknem, dobrze by była niczym lekki wiaterek, który jest prawie nie wyczuwalny, i niesie w sobie delikatny zapach maciejki i mięty, natomiast gorzej, gdy przypomina wiatr halny i obezwładnia otoczenie.

Pisząc o wszystkim co dotyczy mody męskiej, najistotniejsze jest według mnie słowo „równowaga”. Ogólnie ujmując wszystko jest dozwolone, wachlarz możliwości jest szeroki, byle zachować umiar.

Jeśli myślisz, że ten tekst jest warty uwagi, sprawdź na portalu (https://e-militaria.pl/spodnie-bdu-45) analogiczne informacje - z pewnością także okażą się dla Ciebie wartościowe.

Ta sama zasada umiaru dotyczy kosmetyków męskich. Minęły już dawno czasy, kiedy w palecie kosmetyków do higieny dla mężczyzn zadbany mężczyzna posiadał szare mydło i brzytwę.

Dziś na rynku można zakupić ogrom kosmetyków pielęgnacyjnych , przeznaczonych specjalnie dla panów, poczynając od kremów do twarzy, przez żele pod prysznic, nawet po kremy przeciwzmarszczkowe. Z pewnością każdy mężczyzna wybierze coś dla siebie.