Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Przyzwij wiosnę kolorem

Menu

Początek kalendarzowej wiosny już jest. I to tyle, bo jej samej jak na razie nie widać. Meteorologiczne zapowiedzi też nie rozpieszczają toteż zadecydowałyśmy wywabić ją barwą. Gdy tak jak my pragniesz barw w swojej szafie, zajrzyj co kolorowego mają w ofercie sklepy dookoła ciebie, po czym już teraz ubierz na siebie coś ekspresywnego. Oto nieco naszych sugestii.
Kobieta w różowej spódnicy
Author: Roger Blackwell
Source: http://www.flickr.com
Każda z nas posiada jeden bądź więcej ukochanych odcieni. Wiele naszych szaf składa się z ubrań w jednym ewentualnie dwóch naczelnych kolorach, ale w przeróżnych odcieniach oraz zestawieniach. Szafy w takim przypadku stają się nudne, przytłumione oraz brakuje w nich życia. Wybór określonych barw objawia naszą osobowość. Kolory mogą nam niemało powiedzieć o konkretnej osobie. Konieczne jest zatem, ażeby zrozumieć znaczenie każdego z kolorów. Stosunkowo prosto jest wykreować szafę, w której odnajdują się odzienia, które do ciebie pasują a także w których ty czujesz się znakomicie. To może być w gruncie rzeczy satysfakcjonujące, pod warunkiem, jeśli wiesz, jak je nosić - kliknij tutaj. Kiedy odgadniesz już, który z kolorów pasuje do ciebie, możesz rozpocząć zestawiać go z pozostałymi i doskonale wyglądać. Niżej odkryjesz wskazówki, jakim sposobem wybrać kolor stroju, jaki konweniowałby do ciebie i twej osobowości.

Gdy zakładasz żółty top lub koszulę, upewnij się, że towarzyszą mu spodnie lub spódniczka w ciemnym odcieniu. Odcienie, takie jak czarny, popielaty czy ciemnoniebieski, są kapitalnym uzupełnieniem odcienia żółtego. Przykładowo panowie mogą użyć żółtego jako wyróżniającego koloru na koszuli czy krawacie. Panie powinny jednak unikać śmiałych żółtych ubiorów. Mogą one wykorzystać jednak żółte szale względnie drobne desenie na sweterkach, dzięki temu na pewno poprawią swój image.dziewczyna w sukience
Author: Jorah Mormont
Source: http://www.flickr.com
Kobiety mogą nosić stroje w kolorze pomarańczowym tylko wtenczas jeżeli stanowi on dopełnienie ich koloru skóry. Kolor ten z reguły koresponduje z mocnymi barwami, takimi jak atramentowy, szary bądź nawet czarny. Kolor brzoskwiniowy, który tak naprawdę jest wariantem odcienia pomarańczowego powoduje, że kobiety prezentują się młodo i świeżo. Czasami poza tym dobrze jest zaszaleć z kolorami i fasonami: kraina-stylu.pl . Dla płci pięknej odcień taki doskonale nadaje się na płaszcze, bluzki a także suknie. Jednak jest to z reguły zbyt mocny odcień, żeby wkładać go na co dzień.