Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Przystojny facet powinien być ogolony! Sprawdź nasze rady

Menu

Przystojny mężczyzna nie może nie być ogolony - to twierdzenie bez przerwy trzyma aktualność w przypadku bardzo dużej części naszych panów. Rzecz jasna nie mówi się tu o przypadkach, gdy ktoś ma wypielęgnowane wąsy czy brodę. Także nieduży, kilkudniowy zarost w niejednej sytuacji może dodać mężczyznom stanowczości i atrakcyjnego wyglądu. Lecz w życiu codziennym, a tym bardziej przy ważnych wydarzeniach, zarośnięta, z dużym zarostem twarz prezentuje się niezbyt dobrze.


mężczyzna
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Trudno wyobrazić sobie dystyngowanego mężczyznę w smokingu na swoim ślubie, posiadającego zarost sprzed kilku dni, albo idącego w takim stanie na rozmowę o nową pracę. Zadbana twarz nie tylko prezentuje się znacznie lepiej, ale będzie również świadczyć o tym, że facet o siebie lubi zadbać. Jeśli nie będzie mu się chciało przeznaczyć kwadrans rano na golenie, to tym bardziej nie będzie mu się chciało dbać o inne, dużo bardziej istotne w życiu sprawy. A przecież ogolenie włosów z brody jest wcale trudne, szczególnie przy tak ogromnych możliwościach, jakie są obecnie.

W każdym sklepie czy też kiosku ruchu jednym z najważniejszych produktów, które się sprzedaje, są różne odmiany maszynek do golenia. Nie ma co dziwić się temu, bo przecież na Ziemi żyje parę miliardów mężczyzn i większość z nich będzie potrzebowała swojego zarostu pozbyć się w taki czy inny sposób.

Przeczytaj większą ilość informacji, a zgłębisz dodatkowe wiadomości, które z pewnością również Cię zainteresują. Nie wahaj się zatem i użyj linku odzież damska sklep online.

Kilka firm utworzyło wręcz potęgę na takich akcesoriach, tworząc marki warte miliardy dolarów i działające w większości krajów świata. Duża część mężczyzn stosuje maszynki do golenia, w wersji jednorazowej lub z wymiennymi wkładami.

mężczyzna
Author: Blue Inc
Source: http://www.flickr.com
Dużą popularnością cieszą się również wersje elektryczne maszynek, za ich pomocą można się ogolić bez konieczności używania pianek. Lecz prawdziwi faceci, stuprocentowi mężczyźni będą się tylko śmiać patrząc na te najnowocześniejsze zdobycie techniki. Dla nich będzie się tylko liczyło tradycyjne golenie, techniką, jaką używali ich ojcowie i dziadkowie. Do tego celu będą im niezbędne pędzle do golenia, dobry krem no i rzecz jasna bardzo ważny, a przy tym trochę groźny przyrząd, to znaczy ostra brzytwa.