Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Poznaj zbawienną magię kamieni szlachetnych- mały zbiór przyciągających wiadomości

Menu

Kamienie są na ogół pięknymi przedmiotami, gdzieś tuż przy nas, najczęściej w gablocie. Spostrzegamy ich czar, jednak prawda jest tego typu, iż każdy minerał zawiera dość przenikliwe pole energetyczne. Oczywiście one scalając się ze sobą, tworzą łączne pole energetyczne naszej planety.
Author: annieo76
Source: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
szafir
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
Jeżeli chodzi o społeczeństwo, to minerały tudzież kamienie szlachetne mają nam faktycznie mnóstwo do zaoferowania. Są nazbyt długo nie cenionym darem od Ziemi. Posiadają zawrotny wpływ na ciało człowieka. Skutkiem tego typu oddziaływań jest zdecydowanie dostrzegalny przez nas przyrost poziomu dynamiczności życiowej. Daje to skuteczną asekurację przed chorobami i mile nastawia do życia. Swobodniej radzimy sobie z obowiązkami. Wzrasta także nasz intelektualny potencjał. Kiedy nasz osobisty szyk energetyczny zaczyna załamywać się pod uciskiem stresu, zwyczajny, choć masywny rezonans kamieni zdoła pomóc oczyścić jak również wzmocnić osobisty, harmonijny wzorzec zdrowia. Fascynującym przykładem są ametysty, które to mają wielką umiejętność do oczyszczania z negatywnych odczuć. Samo miano już odpowiada jego cechom w uwalnianiu od rozmaitych uzależnień. W podobny sposób szafir jest znaczący, albowiem zapewnia szczęście poszukiwaczom i wędrowcom - dowiedz się więcej o ofercie szafirów . Szczędzi przed wieloma nieszczęściami.


Dziś sporo ludzi ubiera kamienie (przede wszystkim kobiety) jako biżuterię, nie mając świadomości co tak na prawdę mogą one wnosić do naszego życia i jak działać na ciało. Jest to tak doprawdy nieceniona majętność naszego świata. Warto się zaciekawić tym tematem, albowiem pomimo pięknego wyglądu skały szlachetne mogą uczynić cuda dla naszego systemu odpornościowego.