Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Popularne kiedyś trampki po raz kolejnyprzeżywają swoje odrodzenie

Menu

W obecnych czasach wystawy punktów handlowych przygniatane są wielkim ciężarem produktów. Identycznie jest w przypadku obuwia, bowiem do wyboru mamy szeroką gamę dostępnego obuwia. Wszystko zależy od zapotrzebowania konsumentów i grubości ich portfela. Jednym z rodzajów obuwia, który zyskuje wielką popularność są trampki. Właściwie lepiej napisać, że nie tyle pozyskuje co raczej odbudowuje niegdysiejszą popularność, ponieważ ten typ obuwia był hitem na początku lat 90-tych.
converse
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com
W tamtych czasach trampki, na przykład (obuwie biznesowe do garnituru), były noszone przez wszystkich uczniów w placówkach edukacyjnych i na podwórkach. Wtedy kluczowym dla ich popularności była niska cena, która zakrywała minusy takie jak np. wąski wybór kolorystyczny czy niewielką liczebność dostępnych marek. W sklepach można było kupić wszystkie rodzaje trampek pod warunkiem, że były koloru czarnego. Nie było też podziału na trampki męskie i trampki damskie – wszystkie wyglądały tak samo. Dzisiaj, gdy gospodarka rynkowa funkcjonuje w Polsce już od ponad 20 lat, trampki (Buty clarks) wracają do łask. W handlu dostępna jest ogromna ilość barw oraz modeli tego obuwia. Na szczęście jedno co nie zmieniło się w porównaniu do stanu sprzed niemal 25 lat to cena. Ciągle jest ona niewysoka dla przeciętnego Polaka, który musi liczyć każdy grosz.