Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Parę ważnych zasad na temat tego, jak należy komponować swoją garderobę.

Menu

Elegancko i modnie prezentować się można w każdym wieku, ważne jest jedynie to, żeby trzymać się pewnych zasad i w umiejętny sposób łączyć ze sobą części garderoby. Ponieważ sklepy uginają się wręcz od ubrań, na rynku walczą nie tylko duże odzieżowe sieci, ale także mali projektanci i producenci, jacy chcą zaistnieć w branży, to wybierać jest naprawdę w czym.

A jedną z głównych zasad podczas kupowania jest dobieranie ich do rodzaju swojej sylwetki. Sporo pań o tym nie wie do końca i wybiera ubrania, które niekoniecznie później odpowiednio leżą. Tak naprawdę manekiny, na jakich się je prezentuje przypominają modelki, w przymierzalniach nie zawsze obiektywnie się będzie spoglądać na siebie, więc niekiedy dopiero w domu po rozpakowaniu i ponownym przymierzeniu okazuje się, jak dany element garderoby wygląda. Dlatego też przede wszystkim należy się zorientować, jaki rodzaj sylwetki się prezentuje i jakie wzory będą dla niego odpowiednie, a potem dopiero kupować odpowiednie spódnice spośród dostępnych w ofercie.

bluzka dla kobiety
Author: Barbro Andersen
Source: http://www.flickr.com
Następną ważną rzeczą przy doborze ubrań jest ich odpowiednie komponowanie. Są kobiety, którym się wydaje, że jeżeli wyjdą ze sklepu z dużą ilością najdroższych spodni, swetrów i bluzek, to będą modne i eleganckie. Tymczasem tak wcale nie będzie, bo poza tym, jak kosztowne rzeczy się nosi istotne też jest, jak się je ze sobą łączy. I czasem można potem zobaczyć eleganckie bluzki damskie tanie - zakładane do spodni do biegania, które to zestawienie raczej do siebie pasować nie będzie. Dlatego tu też będzie przydatne poznanie paru zasad o tym, w jaki sposób powinno się komponować i zestawiać ubrania. Wbrew pozorom nie będzie to jakaś tajemna wiedza, bardzo trudna do uzyskania. Obecnie można przykładowo korzystać z różnych serwisów blogowych i poradników, działających w internecie.

Ich twórcy publikują szereg porad i wskazówek o różnych aspektach ubierania się, a także gotowe zestawienia z ubrań znalezionych w sklepach. Kierując się takimi inspiracjami można wypracować swój własny styl (osobista stylistka) i prezentować się naprawdę dobrze.