Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Odzież służbowa jest symbolem renomy, więc w bankach oraz pensjonatach pracują odpowiednio ubrani podwładni

Menu

Schludny wygląd i uśmiechnięta twarz nierzadko decydują o pozytywnym przebiegu rekrutacji, przykładowo na stanowisko pracownika biurowego. Chociaż w anonsach według przepisów nie wolno stosować takich zwrotów jak miła aparycja albo wiek do 40 lat, to są używane nagminnie. Zresztą ten fakt nie dziwi, bo pracownik, który ma kontakt z klientem jest pierwszym oraz jednocześnie najważniejszym przedstawicielem konkretnej firmy.

W wybranych profesjach szykowny ubiór bywa wyznacznikiem profesjonalizmu i ma wzbudzać zaufanie do konkretnej placówki. Weźmy zatem pod uwagę choćby kobiety zatrudnione w bankach, które nawet podczas upałów muszą przychodzić do pracy w rajstopach, a na ich nogach koniecznie muszą się znaleźć czółenka całkowicie zakrywające palce oraz pięty. Najbardziej odpowiednim ubraniem dla doradczyni klienta będzie garsonka w stonowanych kolorach i materiałowa biała lub jasnobeżowa bluzka. Natomiast faceci zasiądą za biurkiem w eleganckich garniturach i dobrze wyprasowanych koszulach.

Odzież dla hoteli ( duży wybór odzieży na ) diametralnie różni się od ubrań, jakie nosimy na co dzień. Recepcjonistki wkładają koszule z wyhaftowanym na kieszeni logo, jak również ze świetnie widoczną nazwą zajazdu. Do kompletu załączone są też spódnice albo spodnie w oszczędnych fasonach. Natomiast mężczyźni zatrudnieni na recepcji także muszą wyglądać jak z żurnala i nosić ubranie szyte na miarę. Dowolność w doborze garderoby w żadnym wypadku nie obowiązuje w zawodzie kelnerki, a nawet sprzątaczki.

eleganckie kobiety
Author: NIFE
Source: NIFE
Zarówno odzież dla hoteli, jaki i dla sekretarek pracujących w niepublicznych szkołach albo pracownic pizzerii powinna być uszyta z dobrych gatunkowo tkanin. Pracownicy muszą posiadać co najmniej dwa komplety ubrań, które dodatkowo mają charakteryzować się dużą niepodatnością na zagniecenia - najprawdopodobniej nic tak nie ośmiesza recepcjonisty jak wymięte spodnie.O ile na jakości zaoszczędzić nie wypada, to na hurtowym zamówieniu już tak. Jeżeli hotel ma swoje budynki w Krakowie, Bydgoszczy, Olsztynie czy innym niewyliczonym tutaj mieście, to jest w stanie za jednym zamachem, a nawet pojedynczym kliknięciem myszki, zamówić piękne ubrania dla recepcjonistów oraz pań sprzątających zatrudnionych we wszystkich oddziałach (najnowsza kolekcja : ).

Kliknij ten link! To bez dwóch zdań ta oferta, przeczytasz tam dużo przydatnych materiałów! Zobaczysz, na pewno się nie zawiedziesz.

A każdy w końcu doskonale wie, że na spore rabaty można liczyć tylko wtedy, gdy kupuje się wyroby w większych ilościach.

Zobacz też: