Odkryj twoją bestsellerową sukienkę

Menu

Często w twojej rutynie rządzą jeansy, lecz kiedy w przypływie sielankowego humoru, włożymy raptem spódnicę, wtedy nie da się zakwestionować, że od razu czujemy dużą śmiałość, a przed nami piętrzą się rozmaite przywileje.


Spódnica, to element ubioru, jaki o każdej porze roku obrazuje się atrakcyjnie.


spódnice
Author: Anna Ciupryk / Fashion Color
Source: abcslubu.pl – Dorota Dolińska


Wiosną super noszą się zwiewne, a zimą sztruksowe, takie w miodowych odcieniach, z efektownymi rajstopami. Odmian kiecek i stylów ich zakładania jest bezliku. Odkryj, więc model dla siebie i przekonaj się, że dobrze dopasowane spódnice biznesowe, świetnie ukrywają mankamenty sylwetki. Na przykład kiecka rozkloszowana zamaskuje okrągły brzuszek, a spódniczka kopertowa poszerzy wąskie biodra, dodając im dziewczęcego kształtu. Nie można również zaprzeczyć, że sukienki przyciągają wzrok i z pewnością zauważyłaś nierzadko, że jeśli ubierasz nieważne którą kieckę, to puszczają cię samochody i wszyscy trzymają ci drzwi do marketów i kawiarni, jak księżniczce.


Lato
Author: Karen
Source: http://www.karenmac.com


Bezsprzecznie spódnice (w serwisie) bywają wielce wielowymiarowym elementem garderoby i dają wielkie możliwości niesamowitej stylizacji. Pasują do nich sweterki całkiem zwyczajne, koszule, żakiety, ale także szerokie swetry, czy choćby bluzy. A która z was nie lubi nosić urzekających oficerek? Nie łatwo dobrać do nich spodnie, za to nie ma szkopułu ze sukienką, albowiem w każdej pięknie się prezentują.
A może kiecka, to świetny środek na świętowanie zwykłego dnia. Dlatego, nie czekaj, przystrój twój wtorek w kolory i pozostań sobą, obojętne co ubierasz.