Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Obrączki - jak, gzie i kiedy ich poszukiwać?

Menu

Szukasz obrączek? Zobacz, jak wybrać te najlepsze!


Jeśli ogromnymi krokami zbliża się dzień Twojego ślubu, na pewno jest to właściwy moment, aby zacząć rozglądać się za obrączkami.
To niezwykle ważny element praktycznie każdej uroczystości zaślubin, a równocześnie wybór, który wymaga wielkiego przemyślenia – przecież będziecie nosili wybrane teraz obrączki właściwie przez cale życie. Dlatego niezwykle ważne jest dokonanie odpowiedniego wyboru, w czym dzisiaj Ci pomożemy!


Kiedy rozejrzeć się za obrączkami?


Ważne, aby w dniu Twojego ślubu obrączki pasowały idealnie. Dlatego też praktycznie każdy jubiler (hiperłącze do serwisu) poradzi Ci, żeby nie kupować ich za wcześnie – ma to wielkie znaczenie zwłaszcza w wypadku Panien młodych, które planują jeszcze chudnąć przed ślubem – pamiętaj, iż wówczas może Ci się zmienić rozmiar palca! Jeśli chcesz, aby obrączki były doskonałe, wtedy niewątpliwie najlepiej zamawiać je około dwóch miesięcy przed ślubem. Pamiętaj również, że u większości osób palce powiększają się nieco w lecie, kiedy puchną – dlatego na pewno najlepiej zamawiać obrączki jesienią lub wiosną. Jeżeli zamawiasz je latem, muszą być trochę ciasne, a jeżeli zamawiasz je zimą – wówczas zdecyduj się na trochę luźniejsze.


Dziecko
Author: Debbie Hallsworth
Source: http://www.flickr.com


Czym właściwie jest ta soczewka?


Jeżeli zaczniesz mierzyć obrączki, wówczas szybko spotkasz się z pojęciem obrączek z soczewkami. Czym konkretnie jest ta soczewka i czy niezbędnie Twoje obrączki - https://www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Pierscionki-srebrne_Obraczki-478.html - muszą ją mieć? Właściwie każdy jubiler oczywiście powie Ci, że soczewka zazwyczaj się przydaje i dobrze ją mieć.
Soczewka to element obrączki, który ułatwia jej zdejmowanie kiedy palec stanie się nieco opuchnięty. Zdarza się to zwykle latem, a również w czasie ciąży, zatem wybór obrączki z soczewką rekomendowany jest przez jubilera zwłaszcza dziewczynom.