Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Nowa seria obuwia marki Bartek już w sklepach

Menu

Dzieciaki szybko dorastają, szczególnie w okresie pierwszych dziesięciu lat. Wszyscy rodzice wiedzą, iż wiąże się to z mnogimi wydatkami.


Od niedawna w sklepach obuwniczych pojawiła się nowa linia obuwia dziecięcego marki Bartek.


inwestycja
Author: Reserved
Source: Reserved


kolorowe bambusowe pieluszki
Author: Corrie Barklimore
Source: http://www.flickr.com
Dziany dżentelmen
Author: Digel
Source: Digel


Czy interesuje was co takiego nowatorskiego możemy znaleźć? Już na początku informujemy, iż nie jest to linia niedrogich butów, z tego powodu że cena najtańszych zaczyna się od 200 złotych. Natomiast co w nich niesamowite? Mianowicie buty dziecięce Bartek serii T mogą wydłużać się dzięki zastosowaniu specjalnych wkładek i regulowanej ręcznie podeszwie nasze buty dziecięce bartek. Droższa linia WW ma podeszwę, jaka automatycznie dostosowuje swoją długość do stópki dziecka. Zastosowana technologia była nie tak dawno opatentowana przez firmę Bartek, ale przyznała ona, że wzorowała się na technologiach wykorzystywanych w wojsku. Sama konstrukcja podeszwy jest całkiem skomplikowana, ale nam wystarcza wiedza, iż są całkowicie wodoodporne oraz świetnie izolują przed warunkami pogodowymi. Górna część buta uszyta jest z materiału rozciągającego się, który samorzutnie dopasowuje się do kształtu stópki dziecka.

Jeżeli wykorzystana w tym tekście narracja do Ciebie przemówiła, to zobacz tu szorty z ćwiekami inne tego typu porady - one odnoszą się do pokrewnej problematyki.

Podeszwa stworzona jest tak, że wydłuża się o dziesięć do piętnastu milimetrów, czyli nawet o dwa lub trzy rozmiary! Dla dziecka oznacza to dużo większą wygodę w czasie chodzenia, natomiast dla nas mimo wszystko zmniejszone wydatki.


Chociaż nie wszystkie dzieci rosną równomiernie to jednak buty dziecięce Bartek nowych serii powinny posłużyć nawet dwa sezony, o ile dziecko wcześniej ich nie zdewastuje buty dziecięce firmy Bartek.


Buty dla dzieci wchodzi na nowy poziom, wraz z pojawieniem się najnowszej serii butów marki Bartek. Kto by stwierdził, iż można skonstruować „rozszerzalne” buty?