Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Noc to taki okres, gdy organizm chciałby mieć szansę na regenerację i relaks - wobec tego należy dobrze przygotować się do snu

Menu

Mnóstwo ludzi żyje w obecnych czasach w nerwach oraz gonitwie. W pośpiechu jedzą i niewiele śpią, gdyż czas to pieniądz. Często prowadzi to do różnego rodzaju chorób lub w najlepszym wypadku do bezsenności.


Sukienki na wesele, duze rozmiary
Author: Rita Caro
Source: http://www.ritacaro.pl


Jednakże, by organizm miał możliwość się odprężyć potrzebny nam jest zdrowy i spokojny sen.


plecak miejski
Author: Alberto Ziveri
Source: http://www.flickr.com


kształt
Author: Tony Clark
Source: http://www.flickr.com
Wobec tego do snu warto się odpowiednio przygotować. Mało kto o tym duma, gdy idzie do łóżka. Sypialnia musi być pomieszczeniem, które naszemu organizmowi automatycznie kojarzy się z relaksem. Wobec tego nie pracujmy oraz nie spożywajmy przekąsek w tym pokoju. Podstawą dobrego snu jest odpowiednia bielizna nocna.

Jeśli zainteresował Cię niniejszy tekst, to nie wahaj się i sprawdź szczegóły na stronie. Na pewno przekonasz się, że tam także są to bardzo ciekawe informacje.

Musi być niezwykle wygodna i niezbyt ciasna. Najfajniej, gdyby była uszyta na przykład z bawełny, ponieważ wówczas nasza skóra jest w stanie bezproblemowo oddychać. Jeśli nie lubimy chłodnych temperatur zainwestujmy w piżamę z długimi nogawkami.


Jeżeli mamy kłopoty ze snem - nie umiemy zasnąć, nierzadko budzimy się w nocy lub rano wstajemy kompletnie wyczerpani, to możliwe, że winne temu są nasze oczy. Dokładnie tak, nasze oczy. Zapewne śpimy w nazbyt jasnym pokoju, a nasze gałki oczne przesyłają do mózgu impuls, że jest widno, już świta czyli powoli trzeba się wybudzać. Toteż jeśli za naszym oknem ciągle świeci latarnia uliczna, to powinniśmy sprawić sobie opaski na oczy.


Dzięki temu będzie całkowicie ciemno i nasze oczy pozwolą nam spać głęboko. Po krótkim czasie zapewne dostrzeżemy dużą różnicę i poprawienie się jakości odpoczynku.