Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Niezapomniane urodziny

Menu

Czterdzieste urodziny są dla wielu ludzi magiczne. Krąży wciąż powiedzenie, że życie zaczyna się po czterdziestce. Coś w tym jest. Zazwyczaj na tym etapie mamy już dość duże dzieci, odpowiednią pracę i swoje miejsce na ziemi. Albo całkiem inaczej - podejmujemy decyzję, że właśnie teraz się ustatkujemy. Trzeba te urodziny szczególnie obejść.
Prezent na 40tkę (zobacz przykładowy prezent) powinien być wyjątkowy. Oczywiście świetna książka, czy wspaniale wydana płyta z filmem zawsze się sprawdza, ale może warto pomyśleć o czymś zupełnie innym. Wystarczy rozejrzeć się, nawet w internecie, żeby przekonać się jak wielki mamy wybór. Prezentem nie musi być przedmiot. Ostatnimi czasy popularne stały się tak zwane „prezenty z adrenaliną”.
Zrób coś szalonego
Propozycja? Któż po cichu nie myśli o skoku ze spadochronem, albo o kursie nurkowania? A może lekcja driftingu? Wybór jest prawie nieograniczony, bardzo wiele firm obecnie ma w ofercie takiego rodzaju ciekawe prezenty. W zasadzie można znaleźć podarunek dopasowany do charakteru naszego jubilata. Niezwykłe doznania możemy przeżyć w powietrzu - choćby skacząc na bungee, odbywając kurs paralotniarstwa (zapisz się u nas), albo lecąc samolotem. Można wyszukać coś dla amatorów wody - narty wodne, pływanie skuterem albo weekend pod żaglami. Naturalnie świetnym pomysłem jest też jazda różnego rodzaju sportowymi, niesamowitymi samochodami jak Lamborghini. A może weekend na wspinaniu w skałach, albo prowadzenie psiego zaprzęgu?Dopasuj prezent
[Jalbo - sprawdź te propozycje -ór nieszablonowych prezentów jest bardzo duży. Ograniczeniem jest w sumie jedynie wyobraźnia i oczywiście charakter obdarowywanego. Lepiej nie fundować osobie z wielkim lękiem wysokości skoku na bungee. Pamiętajmy, że prezent na 40 urodziny ma być wspaniały i oryginalny, ale przede wszystkim ma sprawić radość i przyjemność obdarowywanemu. W związku z tym, najlepiej takie prezenty robić osobom, które dobrze znamy. Nie obawiajmy się cen . Tego rodzaju zabawa wcale nie musi być bardzo kosztowna. Ceny są bardzo zróżnicowane, tak że bez trudu da się wyszukać coś na każdą kieszeń. Prezenty z adrenaliną są świetnym pomysłem!