Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Niemal niezauważalna rzecz, która może być niezbędna w kilku sytuacjach. Jest niezbędna, kiedy się tego tak naprawdę nie spodziewamy

Menu

Dobrze wykreować coś z tak naprawdę niczego. absurdalna myśl? Wcale nie. Z odpowiednim gadżetem możemy zrobić jeszcze więcej niż się wydaje. chcesz znać przykład? Karta przeżycia.


To się zdarza bardzo często, kiedy nie wiemy kiedy jakaś sprawa stanie się niezbędna. Bez wątpienia, dowód osobisty jest bardzo potrzebny, a czasami wręcz niezbędny. Identycznie prawo jazdy, kiedy jedziemy samochodem i złapie nas policja. Karta kredytowa jest potrzebna, kiedy pragniemy pobrać oszczędności, jednak jest jeszcze mała karta, która jest przydatna wtedy, kiedy tego się najmniej spodziewamy. Karta przeżycia jest narzędziem, który może zawierać dziesięć narzędzi. Każde z nich posiada zupełnie inne zastosowanie, chociaż przy pierwszym wrażeniu ciężko stwierdzić, na czym rzecz polega. Albo chociaż będziesz się domyślać, do czego konkretny otwór służy.

nóż survivalowy
Author: Adam Meek
Source: http://www.flickr.com
Jest tu kilka interesujących opcji.

Nie bój się, nasze odnośniki są niesamowicie interesujące i, co najważniejsze, są w każdym przypadku aktualne i użyteczne. Jeżeli poszukujesz jakichś informacji, to na nasze strony.

Jedną z nich jest przyrząd do puszek. Rzeczywiście, z puszką do piwa masz szansę sobie poradzić, ale tu chodzi o puszki, które nie są tak proste do otwarcia, a wnętrze w nich jestbardzo potrzebna w niektórych sytuacjach. Tak samo klucz do śrub motylkowych, niby błaha rzecz, a jakże często może się przydać. Zupełnym dodatkiem będzie piła i drapaczka i otwór do wieszania, na przykład na breloku dla kluczy, ale już klucz domałych śrub ma szansę się przydać w sytuacji nieoczekiwanej. Karta przeżycia ma więcej funkcji, jak pierścień, który pozwala wyznaczyć kierunek na mapie, jak i klucz w czterech rozmiarach. Za mało? Jest również linijka i otwieracz do butelek, a gdy braknie narzędzi i przyborów kuchennych, to można również skorzystać z opcji awaryjnej, ze śrubokręta i noża.


To ma sprawiać, ze ta z wrażenia mało ważna karta przeżycia ma na pewno wiele zastosowań, o których nawet nie myśleli. Być może i tak z niektórych z tych opcji nie skorzystamy, ale nie zmienia to faktu, że doskonale posiadać przy sobie tą niewielką pomoc, gdyż nigdy nie wiadomo, kiedy będzie nam niezwykle potrzebny śrubokręt czy nóż. Doskonale mieć zawsze plan B na wypadek nieprzewidzianych okoliczności, a dodatkowo na pewno zasługuje na to miano : zadaj pytanie producentowi.