Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Na co zwrócić uwagę podczas kupowania pończoch? Co będzie ważne, jakie czynniki wpływają na dobór?

Menu

Wybieranie pończoch to kwestia o tyle trudna, iż każda kobieta jest inna, ma inną sylwetkę, wiec nie istnieje jeden uniwersalny schemat albo wzór, żeby ustalić idealny rozmiar. Pomimo tego są pewne wskazówki, jakie pomogą dobrać idealne pończochy. Pończochy dobiera się przede wszystkim uwzględniając parę rzeczy. Po pierwsze rozmiar, w dalszej kolejności waga lub budowa ciała. Istotna jest również docelowa wysokość manszety na udzie, oraz obwód ud w miejscu, gdzie znajdować się ma maszeta.


pończochy sklep
Source: pixabay.com
Będzie to tym bardziej ważne w przypadku pań o bardziej okrągłych i miękkich udach, ale także dla tych, które posiadają dosyć szczupłą tą część ciała. Bardzo ważne, aby zwrócić uwagę na producenta, ponieważ może mieć to niebagatelny wpływ na wybranie pończoch. W ten sam sposób, jak chcemy kupować dobre pończochy sklep musi być starannie wybrany, mamy wtedy gwarancje udanego zakupu. Często bowiem jest tak, że wyroby konkretnego producenta różnią się rozmiarem pośród innych oferowanych na rynku. To samo dotyczy wybranych modeli, gdyż zdarzają się wyjątki chociażby w szerokości manszety, a będzie to korzystne dla pań o udach, które mają przesadnie duży lub zbyt mały obwód. Bardzo ważne okazuje się też zapytanie dotyczące tego, jakie pończochy są lepsze? Samonośne albo z pomocą pasa? Odpowiedź jest oczywista - jak wolimy. Istnieją bowiem osoby, jakie nie mogą sobie wyobrazić ściskania ud przez silikon z pończochy samonośnej, ale więcej znajdzie się z pewnością osób, które nie wyobrażają sobie zakładania pasa. Decyzja zależy tylko od nas. Dobrze byłoby mieć jeden, jak i drugi typ, choć należy przyznać, iż tańsze są na pewne pończochy do pasa.


pończochy
Source: pixabay.com
Inna kwestia jest taka, czy opłaca się kupować pończochy z nylonu? Warto mieć na uwadze to, że nylon nie rozciąga się praktycznie ani trochę, dlatego też przy wybieraniu rozmiaru trzeba kierować się wskazówkami producentów, ale biorąc poprawkę na swoje preferencje czy budowę ciała. Warto wiedzieć, iż pończocha z takiego surowca może nieco się rozszerzać kosztem pierwotnej długości, więc paniom o tym samym wzroście, z tym samym rozmiarem stopy jaki i identycznej wadze, natomiast o różnej budowie nóg pończochy będą sięgać różnej wysokości na udzie. Pamiętajmy więc, jak to istotne, by dobrać odpowiedni model. W tym celu jak wybieram pończochy czy bodystocking sklep powinien być dobrany pod kątem profesjonalizmu tak jak tutaj: amazing girl sklep.