Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Musimy dbać o swe zdrowie - całościowo, co oznacza, że należy pomyśleć o swym ciele ogólnie

Menu

Większość osób stara się dbać o swoje ciało. Bierzemy kąpiel, używamy kosmetyków. Próbujemy podejść do kwestii kompleksowo - to znaczy, że troszczymy się o swą cerę oraz inne części ciała.


Ale czy to cała prawda?


Pytanie jest takie czy dostatecznie troszczymy się o stopy. Na pewno większość osób powie, że pewnie tak, bo korzysta z pumeksu. Duża grupa ludzi stara się jeszcze od czasu do czasu nakładać na stopy właściwy krem. Niektórzy robią peeling oraz chodzą do podologa. Nieliczni stwierdzą również, że w trosce o swe kończyny kupują odpowiednie skarpety oraz skórzane obuwie. Właśnie - jakie bywają odpowiednie skarpetki? Duża grupa ludzi twierdzi pewnie, że bawełniane są najlepsze. Niestety nie nie mają racji. Bawełna jest bardzo delikatną rośliną i łakomym kąskiem dla wszelakich pasożytów. Dlatego na te pola są sypane wielkie ilości środków bakteriobójczych. Cała ta tablica Mendelejewa przez, noszone kilkanaście godzin każdego dnia, skarpetki przedostaje się do naszego organizmu.
skarpety bambusowe
Author: fenek young
Source: http://www.flickr.com


Zatem co wybrać? Zdecydowanie lepsze są skarpety bambusowe. Sprawiają, że skóra oddycha, a komfort chodzenia zwiększa się kilkukrotnie. Skóra stóp nie poci się, więc skarpetki nie śmierdzą. O takich skarpetkach powinny podumać zwłaszcza cukrzycy albo ci, którzy intensywnie uprawiają sport, na przykład jogging, ponieważ są one antybakteryjne.


Skarpety bambusowe możemy nabyć w wielu odcieniach i krojach - niskie lub srebro hurt takie z wyższym stanem. Są też różne nadruki oraz oczywiście podział na męskie oraz damskie.