Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Moda letnia – wakacyjnie, miejsko? Na co zwracać uwagę w sezonie letnim 2016?

Menu

Moda dla pań w odbiciu na co dzień to specyficzny świat sam w sobie. Mnogość wariantów garderobianych daje sposobność na lepsze wyrażenie swoich potrzeb i preferencji obojętnie na porę roku. Jednak czas letni niesie ze sobą swoiste apogeum trendowe, które odbija się w każdej sferze towarowej – głownie w sferze odzieży wierzchniej.
Lato 2016 przyniesie ze sobą wiele zmian w utartych schematach mody kobiecej. Odkrywcze kontrasty kolorystyczne oraz mieszanie różnych materiałów będzie perspektywą, na który należy wyczekiwać - sprawdź.


Co się zmieni?


- Ułamek uznawanych powszechnie motywów przejdzie bardzo znikomą rewolucję. Kolor biały dalej będzie fundamentem w odzieżowych trendach – tak samo odzież jak i uzupełnienia. Biel potwierdza się zarówno w kombinacjach eleganckich i sportowych. Okres letni będzie niósł ze sobą warianty szeroko skrojone.


- Czarna gama kolorystyczna podobnie jak jej biały odpowiednik nie znajdzie się daleko w tyle. Preferowane będą konfekcje w wersji „total” wykonane z czerni matowej i połyskującej.


- Skontrastowanie. Biel + czerń zakładać będziemy, również jednocześnie - jest to stylowe połączenie o wydźwięku uniwersalnym, które powraca ponownie z każdym nowym sezonem. Nadrzędną różnicą w tym roku będzie większe nasycenie jedną barwą.
dowolne
Author: liketearsintherain's buddy icon
Source: www.flickr.com
- Inne kolory. W aktualne lato musimy również uważać na nowe unikalne połączenia kolorystyczne. Wśród dominujących kolorów odzieży dla kobiet znajdą się motywy pomarańczy, żółci i niebieskości –typowej gamy przedstawiającej piękną sezonową aurę.


Styl.


W odniesieniu do stylu, możemy spodziewać się:


- Rozbudowanej ilości aranżacji odzieżowych z motywami kwietnymi o głębokim wcięciu oraz odsłoniętych ramionach.


- Wielu pobocznych dodatków w postaci wstążek, rzemyków, tasiemek, opasek oraz korali.


dowolne
Author: annieo76
Source: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
- Style w rodzaju retro, vintage i zróżnicowany romantyzm, tak samo dobitniej zaakcentują swoją obecność w seriach odzieżowych mody kobiecej w najbliższe lato - sprawdź ofertę.
To Lato z całą pewnością będzie wyjątkowo korzystny dla wszystkich kobiet chcących pokazać w tym samym czasie swoje wdzięki oraz mistrzowskie poczucie stylu. Regały sklepowe stopniowo osiągają moment krytyczny, więc kolejne tygodnie to doskonały czas na unowocześnienie swojej garderoby.