Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Moda – warto trzymać się schematów, ale nie bójmy się także eksperymentować

Menu

Jeżeli interesuje nas moda, to z pewnością przenika ona do naszego życia w sposób całkowicie naturalny, niezauważalnie wręcz, gdyż przy codziennych zakupach już odruchowo wybieramy to, co charakteryzuje się wysoką jakością i należytym wykonaniem. Taką postawę trzeba dopiero nabyć, jako że nikt z nas nie rodzi się z „dobrym gustem”. Stąd też, jeśli chcemy zacząć być prawdziwymi fachowcami modowymi, to czym prędzej zacznijmy się w tym zakresie dokształcać.

skarpetki
Author: Post Memes
Source: http://www.flickr.com
Łatwość podejmowania decyzji w czasie zakupów to zdolność wynikająca z faktu, że wiemy, na co warto wydawać pieniądze, a na co nie. Tym też sposobem zaoszczędzimy czas i sprawimy, że wszyscy nasi najbliżsi będą rzeczywiście dobrze ubrani. Nawet tak zdałoby się banalne rzeczy, jak skarpetki dla dzieci można kupić z głową i mądrze, albo z kolei byle jak. Stawiajmy na jakość, nie na ilość. To ważna zasada.

Pamiętajmy także o tym, że nawet w sklepach sportowych nasza wiedza przyda nam się i dzięki niej swobodnie dobierzemy torby Poznań, które ze względu na wytrzymały materiał i jakość wykonania spodobają nam się - to bardzo atrakcyjny dodatek. Nie bójmy się jednak eksperymentować i przełamywać poznane zasady modowe. Nie warto natomiast decydować się zawsze na to, by wydać mniej po to, żeby mieć więcej. Jest to zasada często wykorzystywana przy popularnych wyprzedażach, niemniej nie jest ona najlepszym doradcą. Pamiętajmy, że tego typu postawa jest nieekologiczna oraz nieekonomiczna, jako że raz kupione, wysokiej jakości spodnie jeansowe męskie Wrangler będą służyły nam lepiej i dłużej, niż zwykłe sztruksy nabyte w hipermarkecie.Jeśli więc chodzi o łamanie modowych zasad, to dotyczy ono raczej tylko schematów dobierania poszczególnych elementów stroju. I tak, na przykład bielizna modelująca Wrocław może być zakładana nie tylko od święta, ale także na co dzień, a drogą kolię można łączyć z białą bluzką i jeansami - bielizna modelująca na ceneo.pl. Takie „naginanie zasad” często sprawdza się w praktyce i sprawia, że nasz wizerunek staje się ciekawszy i wyróżniamy się z tłumu typowo ubranych ludzi, którym nie chce się wyglądać lepiej. Pamiętajmy, że aparycja jest jak najbardziej ważna!