Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Masz problemy z zestawianiem ubrań? Nie wiesz, jakie fasony będą odpowiednie dla Twojej sylwetki? Poradzi Ci osobista stylistka!

Menu

Nie da się zaprzeczyć, że w dzisiejszych czasach bardzo istotne jest to, jak konkretnie wyglądasz. Oczywiście właściwie każdy z nas zdecydowanie zdaje sobie sprawę z tego, że nie należy oceniać innych osób po ich wyglądzie, jednak bez dwóch zda niejednokrotnie wyrabiamy sobie zdanie o konkretnej osobie na podstawie pierwszego wrażenia. Jeśli chcesz zatem robić na innych ludziach dobre wrażenie, na pewno powinnaś zadbać w odpowiedni sposób między innymi o swoją garderobę.


ubrania
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób niestety ma problemy z dobraniem odpowiednich ubrań, które będą pasować do ich sylwetki. Zwykle wydaje nam się, że nie ma nic łatwiejszego - idziemy do sklepu, przymierzamy wybrane ubrania, przeglądamy się w lustrze i wybieramy te, w których prezentujemy się najlepiej. W praktyce jednakże wcale nie jest to tak łatwe i niejednej z nas bez wątpienia przydałaby się osobista stylistka. Oczywiście możesz pójść na wszelkiego rodzaju kursy - teraz wyjątkowo popularne są przede wszystkim szkolenia dress code - jednakże nie zmienia to faktu, że zdecydowanie łatwiej jest dobrać odpowiednie ubranie innej osobie niż sobie. Właśnie w tych przypadkach przyda się osobista stylistka, która pójdzie się z Tobą na zakupy i będzie mogła obiektywnie ocenić, jak naprawdę wyglądasz w określonych typach ubrań. Takie kobity wykonujące zawód personal shopper zwykle mają skończone różnego rodzaju szkolenia dress code, zatem zdecydowanie będą w stanie udzielić Ci najlepszych porad - także takich, które będziesz mogła wykorzystywać w przyszłości kiedy już będziesz samodzielnie chodzić na zakupy. Porady udzielone przez personal shopper na pewno pomogą Ci znaleźć najlepsze fasony i kolory ubrań, w których wyglądasz najlepiej. Możesz z tego rodzaju pomocy skorzystać jednorazowo - i wtedy kupić sporo ubrań, które zapełnią Twoją garderobą na długi czas - albo zabierać ze sobą stylistki na każde zakupy. Jeśli będziesz się stosować do ich porad, bez wątpliwości Twój styl bardzo się poprawi - czytaj o tym .


Wbrew pozorom znalezienie osobistej stylistki nie jest bynajmniej takie ciężkie.

Jeśli odnalezienie uzupełniających danych na opisywany wątek jest dla Ciebie niesamowicie istotne, to żeby je uzyskać prześledź witrynę (http://www.olenkaphu.pl/hurtownia-bizuterii-zlotej/celebrytki/), na której je na pewno dostrzeżesz.

Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo ważny jest ich wygląd i robione przez nich pierwsze wrażenie, więc zapotrzebowanie na tego typu usługi także jest coraz większe. Z porad stylistów korzystają praktycznie wszystkie gwiazdy, zatem Ty również możesz sobie pozwalać na odrobinę luksusu!