Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Marka Wittchen

Menu

Wittchen to sklep polski, mający swoje punkty w obrębie całej Polski. Marka ta oferuje wyroby z szeroko rozumianej galanterii skórzanej oraz inne.
Niezwykle bogato reprezentowane są buty, zarówno damskie, jak i męskie. Firma w swoich wyrobach ceni elegancję. Towary tej marki najczęściej mają klasyczne kroje, nie są ekstrawaganckie. Dominują poważne, niejaskrawe kolory.

Podstawowym materiałem, jaki wykorzystywany jest do szycia wyrobów to różnego rodzaju skóra naturalna. Sklep Wittchen to punkt, który można spotkać w wielu miejscach Polski, czasmi na terenie galerii handlowych. W ofercie oprócz odzieży i butów bogato reprezentowane są również różnego typu dodatki, do których należą między innymi torby czy portfele. Sieć ma także kilkanaście stałych kolekcji, w ramach których można znaleźć produkty o zróżnicowanej stylistyce.


Okrycia wierzchnie
Sporą część oferty marki Wittchen stanowią płaszcze i kurtki. Analogicznie jak w przypadku innych produktów, są one wytwarzane z tworzyw naturalnych. Płaszcze Wittchen to w większości przypadków ciepłe okrycia na zimę. W zdecydowanej większości posiadają futrzane elementy. Najczęściej są dosyć długie, niekiedy wyposażone przykładowo w kołnierz zapinany pod szyją na dodatkowy guzik, dzięki czemu można łatwiej utrzymać ciepło bez używania chusty. Niektóre okrycia posiadają pasek, umożliwiający związanie w talii. Poza typowo zimowymi ubiorami, dostępne są także płaszcze i kurtki Wittchen do noszenia na wiosnę. Są to towary ze skóry, ale o wiele cieńsze niż przy kolekcji zimowej. Świeże fasony wprowadzane są w każdym kolejnym sezonie, co zapewnia duże urozmaicenie i nadążanie za trendami.

Author: Timberland

Akcesoria
Kolekcja Wittchen to również, lub przede wszystkim rozmaite przedmioty i akcesoria. Są to więc torby i torebki damskie, pogrupowane w dwie pdmienne grupy. Poza tym sprzedawane są również takie przedmioty jak krawaty czy rękawiczki. Rękawiczki uszyte są zazwyczaj ze skór jagnięcych, które odznaczają się elastycznością. W ofercie są też takie akcesoria jak parasole. Charakterystyczne są także kolekcje, dłużące do odbywania podróży – różnego rodzaju walizki i torby podróżne.