Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Męska szafa na jesień - w co zaopatrzyć garderobę?

Menu

Raz wieje wiatr, raz leje. Raz pogodnie, raz chłód. Oto nasza piękna polska jesień. To kłopotliwa pora roku, zwłaszcza jeśli chodzi o szafę.


Nie raz, oraz nie dwa w jesienne poranki albo wieczory zostajemy postawieni przed niemałym dylematem – co na siebie wdziać, aby nas nie przewiało, żebyśmy nie zmarzli bądź by na odwrót – nie było nam zanadto gorąco.


ubranie
Author: Paxson Woelber
Source: http://www.flickr.com


Z drugiej jednak strony jesienny czas to okres, w którym wSzelki kochający się w modzie pan, ma ogromne "pole do popisu". Niezbyt wysoka, a ciągle jeszcze nie zatrważająco niska temperatura daje wielkie możliwości w mieszaniu ciuchów, popisywaniu się elegancją (albo luzem), prezentowaniu bogatego i oryginalnego stylu. Lato, w trakcie jakiego najentuzjastyczniej wkładamy przewiewny t-shirt – nie dostarcza nam tej uciechy. Zatem co w tym okresie każdy facet powinien posiadać w szafie? W co warto się wyekwipować, by wykreować perfekcyjną bazę ubrań na każdą okazję oraz pogodową ewentualność?
koszule męskie sklep
Author: Katarzyna Matylla
Source: http://www.flickr.com


Po pierwsze katana. Bez kurtki w taką porę roku się nie da. Asortyment jest istotnie szeroki. Wśród ponadczasowych oraz niesłychanie męskich katan warto wyszczególnić tzw. „pilotkę” albo „kurtkę polową”. Każda z tych kurtek prezentuje się świetnie a także uniwersalnie dopasowuje się do niemal każdego stylu ubierania.

Chcesz czytać dalej zajmującą lekturę? Zatem nic nie stoi na przeszkodzie - kontynuuj zawieszki serca na kolejnej stronie.

Jeżeli zaś chodzi o koszule męskie sklep on-line posiada ich niezwykle szeroki wybór. Wśród przedstawicieli „luźnych zawodów” najbardziej uniwersalnym fragmentem garderoby jest na ogół t-shirt.


Dobrze jest troszeczkę się przełamać i nagiąć dawne nawyki, stawiając wreszcie na uniwersalne giezła. Prócz błękitnej oraz białej koszuli, które obligatoryjnie powinny się znaleźć w szafie każdego jegomościa możesz ją wyekwipować też w parę giezeł we wzorki