Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Kupujemy świąteczne upominki dla rodziny

Menu

Prezenty – ich wybór często nie należy do najprostszych. Wydaje się niby, iż znakomicie znamy naszych bliskich, iż mamy z nimi rewelacyjny kontakt, nie powinniśmy więc mieć kłopotu ze sformułowaniem, co ich ucieszy, czego im brak. Jednak w praktyce zazwyczaj okazuje się, iż nie jest to takie proste. W końcu okazji do wręczania podarków mamy wiele. Urodziny, imieniny, uroczystości, rocznice.

buty melissa
Author: Duan HUA
Source: http://www.flickr.com
Więc po pewnym czasie pomysły mogą się nam zwyczajnie skończyć. A przecież nie wypada się powtarzać, wybierać tego samego parę razy z rzędu. Nic ze sobą nie wziąć również nie wypada. Co w związku z powyższym najlepiej zrobić? Jakie podarki lubi większość społeczeństwa? Z pewnością takie praktyczne. Lubimy dostawać coś, co będzie użyteczne, a nie tylko będzie leżało bezsensownie w kącie. Często dobrym pomysłem są na przykład ubrania. Warto jednak przy ich wyborze porządnie się zastanowić jak również sprawdzić oferty różnych marek: pas ciążowy. Oprócz tego dobrze też widzieć jakie kolory lubi adresat? Jakie nosi fasony? Czy woli raczej styl gustowny, czy może sportowy? Jedną osobę uszczęśliwią przecież buty damskie puma, a inną znów kozaki. Nie ma tutaj reguły. Jeśli więc mamy w planie tego rodzaju podarunek, najpierw sprawdźmy styl konkretnej osoby, a dopiero później ruszajmy do sklepu. Dobór prezentu zależy także od tego, w jak bliskich stosunkach z określoną osobą jesteśmy. To naturalne, że co innego damy członkowi bliskiej rodziny, a co innego koledze z pracy lub nawet szefowi. O ile siostrze na przykład wypada podarować pas poporodowy, to już komuś z kim pozostajemy w bardziej oficjalnych stosunkach, wręczymy pewnie książkę lub lepszy alkohol.buty puma
Author: Abulic Monkey
Source: http://www.flickr.com
Tutaj potrzeba zatem wyczucia, kultury oraz świadomości co do rozmaitych norm. Jeśli naprawdę nie masz konceptu, to zdecyduj się raczej na coś neutralnego, takiego jak np. czekoladki niźli meliski sandały, które na dobrą sprawę mogą adresatowi całkiem nie przypaść do gustu Jeżeli nie wiemy, jaki zakupić prezent, pomyślmy przede wszystkim o tym, jaka jest konkretna osoba.

Odkryj inne pokrewne bardzo użyteczne źródło informacji na objaśniany problem - kliknij tutaj i poznaj więcej w serwisie (http://www.coki.pl/spodnie).

Co lubi, czym się ciekawi, co jest jej pasją, jakie ma hobby. W ten sposób na pewno prędzej lub później wpadniemy na odpowiedni pomysł. Inspiracji dobrze jest także szukać w internecie: sandały. A jeżeli nie, to ostatecznie zawsze można jeszcze spytać. To w końcu na pewno lepsze niż przyniesienie zupełnie nietrafionego upominku.