Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Kup fajną bieliznę swojej partnerce

Menu

Jak spać, żeby się wyspać
Author: Hästens
Source: Hästens
Drodzy Panowie, jeśli do tej pory uważaliście, że wasze żony uwielbiają stylowo wyglądać tylko za dnia, no to muszę was rozczarować: coraz bardziej kobiety równie atrakcyjnie pragną wyglądać kładąc się spać. I nie wspominam tu o jedwabnej bieliźnie, którą kupujecie Paniom na specjalne okazję, ale również tę na pozór zwykłą, która po prostu dobrze leży. Bowiem każda kobieta ma swoje szczególne ciuszki, do spania.

W XVIII w. i XIX w. kobiety na okrągło nosiły gorsety. Były one nieodzownym elementem wyglądu. I nic to, że kobiety prawie nie mogły oddychać, miały pościskane żebra, a ponad to były utrapieniem dla służących, które stale były zmuszone je zawiązywać. Na szczęście ta okropna moda minęła i jeśli nosimy gorsety to tylko dla przyjemności. Teraz również mają one służyć uwydatnieniu kobiecych atutów. Pewnie nie są zbyt wygodne, ale znakomicie spełniają swoją funkcję.

Wciąż stałym elementem nocnej garderoby są piżamy . I nie wygląda na to, aby miało się to szybko zmienić. Ileż to razy każda z nas ubierała się w znoszoną atłasową piżamę i wraz z kubkiem aromatycznej herbaty zakopywała się pod kocem w towarzystwie książki.

Innym rozwiązaniem są tzw. koszulki do spania , które pewnie przybywają w nie jednej kobiecej szafie. Zwykle funkcję takiej piżamy spełnia ulubiona koszulka naszego mężczyzny, do której wystarczy dobrać leginsy i mamy komplet do spania zrobiony.

Modelować ciało można całkiem przyjemnie. Jasne, że nie jest to efekt na stałe, ale dla tych, które nie lubią pocić się, rozwiązanie wymarzone. Już dawno skończył się czas drelichowych gaci, które zniekształcały sylwetkę. Dziś nawet bielizna wyszczuplająca jest rozpalająca zmysły, więc bez względu na ilość wyimaginowanych krągłości, zawsze i wszędzie będziemy czuć się komfortowo. No chyba, że mamy słabość do majtasów a'la Bridget Jones, ale to już inna opowieść. http://www.jagna.pl/bielizna-korygujaca-c-50.html http://www.jagna.pl/bielizna-nocna-koszulki-i-halki-c-67_27.html http://www.jagna.pl/bielizna-nocna-pizamy-c-67_69.html