Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Koszulki – billboardy?

Menu

Wielu ludzi lubi patrzeć na innych pod kątem tego jak się prezentują. Z tej przyczyny ubiór stanowi istotny element w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez kozery stare powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest cytowane przez wielu stylistów oraz ludzi z branży mody. Na podstawie ubioru, można zwykle określić czy dana osoba interesuje się modą i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej stan majątkowy. Za pomocą ubrań ludzie komunikują się ze światem podkreślając swą indywidualność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy a często i zainteresowania. Koszulki z własnym nadrukiem stały się w obecnych czasach nie tylko częścią garderoby, ale niejako billboardami - zobacz ofertę. Ich oryginalne wzornictwo idące w parze z doskonałą jakością dzianin powodują, że T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Author: Alan Levine
Source: http://www.flickr.com
jaka jest geneza koszulek z nadrukiem? Podobno moda na bawełniane koszulki powstała w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego. Wzbudziły one tak wielki entuzjazm wśród fanów futbolu, że zaczęli je podkradać. Wtedy pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny a tym samym zniechęcić złodziei. Jak się można domyślać pomysł się nie udał, ale podpisane śmieszne koszulki z nadrukiem stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Cały czas.Barwne T-shirty pozwalają również wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd wiąże się z przekazaniem pewnej idei - pozytywnego nastawienia do życia, a nadruki na koszulkach właśnie im to umożliwiają.
Drukarnia TDruk z koszulkami potrafi rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach - zobacz Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na autobus w deszczowy i smutny poranek. Niewyspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce widnieje śmieszny rysunek.
Prawda, że świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Fakt, nikt nie powiedział, że koszulki z nadrukiem zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nie, dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”
Tags: