Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Konsola, czy warto kupić? Przeczytaj nasze sugestie

Menu

Istnieją rodzice, którzy twierdzą, że ich dzieci spędzają całe dnie na nierozsądnym marnowaniu czasu przed monitorem. Powinni jednak wiedzieć, że odpowiednia „dawka” czasu spędzonego z padem w dłoni, nie nie jest w stanie nikomu zaszkodzić . Dodatkowo posiada wiele zalet. Udowodniono, iż osoby grające w gry są w stanie przyswoić dużo więcej wiedzy, na dłużej je zapamiętują oraz stają się bardziej inteligentne.

Na sklepowych półkach można znaleźć gry umożliwiające rozwój wyobraźni, logicznego myślenia czy umiejętności planowania.
Gry, które wspomagają. Mały Franek, który dziś staje na podium w grze samochodowej, być może w dorosłym życiu zostanie kierowcą Formuły 1.

Może więc warto zdecydować się na zakup konsoli?

Tym bardziej, że akurat ukazała się jej nowa odsłona. A wraz z nią, po uruchomieniu gry Driveclub będzie nam dane zasmakować świat cennych samochodów sportowych. Co istotne, wyścig mamy możliwość obserwacji z oczu kierowcy, dzięki czemu możemy poczuć się tak, jakbyśmy sami sterowali autem. Autorzy gry zadbali nawet o takie detale, jak wchodzenie do samochodu, otwieranie drzwi a nawet zapinanie pasów.

Jak wszyscy wiemy, prędzej czy później konsolę polubi reszta familii. Dla taty, wspaniałą odskocznią będzie gra Bioshock, w której nareszcie będzie miał możliwość zrealizowania swych dziecięcych marzeń i poczucia się jak prawdziwy bohater z nadludzkimi zdolnościami.

Oryginalna fabuła – to powód dla którego wskazane jest przyszykować miejsce na regale dla tej emocjonującej gry.

Mamy natomiast, poprzez świetną zabawę, zadbają o kondycję, a przede wszystkim dobrą zabawę. Bo konsola to również niezwykła i ciekawa propozycja do uprawiania aktywności fizycznej. Konsola do gier wzbogacona jest o czujnik ruchu, który pozwala na ruch przed ekranem. Łączymy więc przyjemne z pożytecznym – zabawę z gimnastyką. Fakt, nic nie jest w stanie konkurować z wysiłkiem na świeżym powietrzu, ale kiedy deszcz za oknem... Właśnie w takie dni, kiedy pogoda nie zachęca nas do wyjścia na dwór możemy zapomnieć o nudzie. Z padem w dłoni zanurzymy się w świat fantazji, wyobraźni, gdzie wszystko dzieje się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Emocje zapewnione!