Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Kolczyki - typ biżuterii, który przenigdy się nam nie nudzi, niezależnie od naszej płci!

Menu

Ozdabianie własnego ciała jest swoistego rodzaju "tradycją", która funkcjonuje tak właściwie od początków dziejów ludzi i do tej pory mamy możliwość ją znaleźć nawet i w państwach trzeciego świata, gdzie określenie "cywilizacja" sięga bardzo rzadko, a jeżeli nawet to bywa traktowana bardzo wrogo.


Wśród najbardziej widocznych i znanych ozdób, niezależnie od swojego pochodzenia czy nawet i płci, są bez wątpienia interesujące nas dzisiaj kolczyki.


Biznesman
Author: Vladimir Yaitskiy
Source: http://www.flickr.com
Wbrew wszelkim pozorom przyozdabianie uszu jest i było zawsze bardzo popularne, dlatego właśnie ludzie postanowili utworzyć całe linie takiego rodzaju rzeczy, które to określili mianem: kolczyki biżuteria tego rodzaju jak to można się zorientować po tym co powyżej bywa noszona zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, chociaż ci drudzy do tej pory bywają w zdecydowanej mniejszości. Istnieje bardzo sporo typów kolczyków, które odróżnimy szczególnie ze względu na rodzaj ich zapięcia, a także surowiec, z jakiego to są utworzone. Ponad wszystko zakupując kolczyki (www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Bizuteria-dla-dzieci_Kolczyki-466.html) kierujemy się głównie faktem, z czego są utworzone - wiele materiałów (w szczególności tych sztucznych, innych niż złoto czy srebro), ma możliwość nasze osoby uczulać, z powodu czego odczuwamy swędzenie i ból w uszach.


Dobrze jest, kiedy jesteśmy takiego rodzaju ludźmi (nie wszyscy z nas posiadają uczulenia tego rodzaju), zainwestować w kolczyki ze srebra albo z któregoś z typów złota (tradycyjnego żółtego lub białego), chociaż jak łatwo się domyśleć, te bywają już droższe (chociaż srebro w porównaniu wraz ze złotem jest zazwyczaj widocznie bardziej tanie). Co do kwestii zapięć, no to obecnie najmocniej popularne są wkrętki, a także kolczyki "wkładane", chociaż jeszcze nie aż tak dawno zaliczyć do nich można również było kolczyki "klipsy".