Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Kolczyki - typ biżuterii, który przenigdy się nam nie nudzi, niezależnie od naszej płci!

Menu

Ozdabianie własnego ciała jest swoistego rodzaju "tradycją", która funkcjonuje tak właściwie od początków dziejów ludzi i do tej pory mamy możliwość ją znaleźć nawet i w państwach trzeciego świata, gdzie określenie "cywilizacja" sięga bardzo rzadko, a jeżeli nawet to bywa traktowana bardzo wrogo.
Wśród najbardziej widocznych i znanych ozdób, niezależnie od swojego pochodzenia czy nawet i płci, są bez wątpienia interesujące nas dzisiaj kolczyki.


Biznesman
Author: Vladimir Yaitskiy
Source: http://www.flickr.com


Wbrew wszelkim pozorom przyozdabianie uszu jest i było zawsze bardzo popularne, dlatego właśnie ludzie postanowili utworzyć całe linie takiego rodzaju rzeczy, które to określili mianem: kolczyki biżuteria tego rodzaju jak to można się zorientować po tym co powyżej bywa noszona zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn, chociaż ci drudzy do tej pory bywają w zdecydowanej mniejszości.

Ten serwis internetowy wygodnie.com posiada ciekawe dane na prezentowany wątek, więc, jeżeli ta problematyka Cię ciekawi, to zobacz to obowiązkowo.

Istnieje bardzo sporo typów kolczyków, które odróżnimy szczególnie ze względu na rodzaj ich zapięcia, a także surowiec, z jakiego to są utworzone. Ponad wszystko zakupując kolczyki (www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Bizuteria-dla-dzieci_Kolczyki-466.html) kierujemy się głównie faktem, z czego są utworzone - wiele materiałów (w szczególności tych sztucznych, innych niż złoto czy srebro), ma możliwość nasze osoby uczulać, z powodu czego odczuwamy swędzenie i ból w uszach.
Dobrze jest, kiedy jesteśmy takiego rodzaju ludźmi (nie wszyscy z nas posiadają uczulenia tego rodzaju), zainwestować w kolczyki ze srebra albo z któregoś z typów złota (tradycyjnego żółtego lub białego), chociaż jak łatwo się domyśleć, te bywają już droższe (chociaż srebro w porównaniu wraz ze złotem jest zazwyczaj widocznie bardziej tanie). Co do kwestii zapięć, no to obecnie najmocniej popularne są wkrętki, a także kolczyki "wkładane", chociaż jeszcze nie aż tak dawno zaliczyć do nich można również było kolczyki "klipsy".