Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Kochajmy to co polskie

Menu

Od dłuższego czasu zalewa nas fala produktów made in China. Ubrania, obuwie, lalki i misie, sprzęt elektroniczny, nawet pluszowa owca kupiona na Krupówkach i breloczek do kluczy przedstawiający Smoka Wawelskiego nie zostały wyprodukowane w Polsce.


Chociaż trudno w to uwierzyć, jest to brutalna prawda.


Kto nie wierzy, niech sprawdzi na szklance w której robi sobie codziennie kawę albo niech zerknie na t shirt z orłem, który dostał na gwiazdkę.

Jeśli zainteresowała Cię ta kwestia, koniecznie sprawdź link sklep z damską odzieżą a dowiesz się o wiele więcej danych, które bez wątpienia wywołają na Twojej twarzy piękny uśmiech.

Większość rzeczy, które kupujemy, zostało wykonanych w Azji przez osoby niepełnoletnie lub słabo opłacone. Pomijając ten aspekt, należy pamiętać, że w ten sposób nie wspieramy polskiej gospodarki. Również w przypadku polskich słodyczy można zauważyć przykrą prawdę. Wiele polskich firm zostało częścią zagranicznych konsorcjów z różnych powodów, często żeby chronić je przed bankructwem. Czy naprawdę nie mamy nic do zaoferowania? - .


t shirt z orłem
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Na szczęście w ostatnim czasie powstało wiele nowych firm produkujących wyroby stuprocentowo polskie. Wśród młodych ludzi zapanowała moda na kupowanie rodzimych rzeczy. Dzięki temu wcześniej wspomniana koszulka z orłem, może być w całości polska. Zaczynając od nici, poprzez materiał, aż po grafikę zaprojektowaną przez polskiego artystę. Zwolennicy importu jako swój argument przytaczają cenę. To prawda, gdyż rzeczy z Azji czy Bangladeszu mogą być kilka razy tańsze ale jest to okupione słabą jakością albo wykorzystywaniem pracownika - .


Jakość naszych produktów jest lepsza od tej zagranicznej. I mimo iż ciężko byłoby kupować jedynie to, co polskie, warto jest pokochać jakość i bogactwo ojczystych wyrobów.