Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Klasyczna koszula to zwykle dopełnienie idealnego ubrania modnego mężczyzny

Menu

Z pewnością wiele osób zna słynne słowa Coco Chanel, iż moda przemija, a styl pozostaje. Zacytowane słowa możemy pojmować na przykład w ten sposób, iż mimo rozlicznych przemian, które zachodzą w modzie, niektóre z jej elementów są niezmienne. Ilustracją tego, co w modzie nie ulega zmianom mogą być męskie koszule. Ogólnie nie można co prawda powiedzieć, iż wygląd koszul nie zmienia się w żaden sposób. Przykładowo ozdobne kołnierzyki modne są w niektórych chwilach, lecz nie zawsze. Analogicznie sytuacja prezentuje się w przypadku wzorów na koszulach, jakie ulegają zmianom pod wpływem obowiązującej mody. Szczególnie modne kilka lat temu koszule o motywach hawajskich dzisiaj praktycznie są już zupełnie niespotykane. Zmieniany jest także fason koszul, a dodatkowo różne inne ich części.


kołnierz
Author: Steve wilson
Source: http://www.flickr.com
Można zatem postawić sobie pytanie, jak dobrać koszulę, aby była ona dopasowana. W tym przypadku należy po pierwsze dobrać ją do reszty stroju.

Skoro rzuciłeś okiem na zamieszczone w tym serwisie teksty, to oprócz tego zerknij na opracowanie, które też niewątpliwie przypadnie Ci do gustu.

Równie istotne jest kierowanie się własnym gustem, aby po prostu dobrze czuć się w ubraniu. Jeśli na przykład zamierzamy wręczyć komuś koszulę w prezencie, warto jest zastanowić się, do jakich elementów garderoby obdarowanego będzie ona pasować.

Korzystnie jest ponadto skorzystać z porad, jakich niewątpliwie udzieli nam sprzedawca w sklepie. Co oczywiste czasem lepiej jest powściągnąć własną wyobraźnię,
koszula
Author: Robert Sheie
Source: http://www.flickr.com
przykładowo w kwestii tego, jakie koszule naszym zdaniem powinna ubierać bliska nam osoba i zwyczajnie ją o to zapytać. Mówiąc lekko ironicznie nie każdy prezent musi być trafiony, tak samo istotne są intencje darczyńcy.


Powracając do wzmiankowanego już zagadnienia, którym są ozdobne kołnierzyki, stanowią one wyjątkowo interesujący dodatek do koszul. Oczywiście nie do każdego stroju będą one właściwe, jednakże mogą przysporzyć uroku każdej koszuli. Ozdobny kołnierzyk może dla przykładu stanowić nietypowy dodatek pozwalający na zrezygnowanie z założenia krawatu. Jak to w licznych przypadkach bywa, ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Być może ciekawym pomysłem jest wymyślenie przykładowo autorskich wzorów, których wyhaftowanie na kołnierzu możemy zlecić. Takie wykończenie koszuli bez wątpienia będzie przyciągało uwagę i nada wyrazu w praktyce każdemu strojowi.