Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/hebemoda.pl/includes/menu.inc).

Każdy prawdziwy mężczyzna musi wyglądać elegancko — wtedy niezbędna jest mu odpowiednia garderoba

Menu

Nierzadko widzimy na ulicy czy w telewizji stuprocentowo eleganckich mężczyzn — najczęściej bywają oni elegancko ubrani.


Twierdzi się, że nie szata zdobi człowieka, ale jednak zwykle zawsze łatwiej nawiązują kontakty prywatne i biznesowe panowie, którzy są dobrze ubrani.
Pościel satynowa
Author: Dekoria
Source: Dekoria


garnitur
Author: domzdrowia.pl
Source: http://www.domzdrowia.pl


Z tego powodu każdy mężczyzna powinien posiadać w swojej szafie garnitur, albo i kilka. Istotne wydaje się być to, by był on prawidłowo dopasowany. Nie powinien mieć zbyt krótkich nogawek. Nie powinien fatalnie leżeć na ramionach.

Jeżeli masz ochotę zdobyć dodatkowe informacje na ten temat, odkryj ponadto inne nasze serwisy na podobny temat - one też są ciekawe.

I nie powinien być zbyt obcisły. Takie rzeczy są najważniejsze przy wyborze odpowiedniego garnituru. Sprawy powiązane z fasonem lub kolorem bywają zazwyczaj poboczną rzeczą i powiązane po prostu ze zmieniającą się modą. Zawsze warto posiadać kilka klasycznych modeli, które nigdy się nie starzeją. Aby kupić dobry garnitur, powinniśmy iść do zaufanego salonu. Tam sprzedawca doradzi nam, co będzie leżało na nas najkorzystniej. Oprócz tego najlepsze butiki są w stanie dopasować dany model do naszych wymiarów.
To oznacza, że przytną rękawy czy nogawki tak, żeby dany leżał na nas jak druga skóra. Nie zapominajmy o tym, że jeżeli w garniturze chodzimy rzadko, to powinniśmy wybrać na klasykę. Jeśli chodzimy w nich codziennie, ponieważ wymaga tego na przykład nasza praca, to można szaleć i wybierać różne modele, fasony i odcienie. Powinniśmy zaopatrzyć się także w komplet na lato i zimę. Są one nie tylko wykonane z innego materiału, ale również inaczej uszyte. O tym wszystkim opowie sprzedawca w sklepie.